Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slucaj misteriozno nestale neonke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Sep 21, 2020 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

miki888 ::
neke životinje kad se osete ugroženo odbacuju delove tela u ovom slučaju u pitanju je glava ali je zato ostao veći deo tela sačuvan


Vidis kako si se upecao....zapravo telo je odbaceno a glave jos plivaju...negde...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 21, 2020 4:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Pon Sep 21, 2020 5:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baia ::
miki888 ::
neke životinje kad se osete ugroženo odbacuju delove tela u ovom slučaju u pitanju je glava ali je zato ostao veći deo tela sačuvan


Vidis kako si se upecao....zapravo telo je odbaceno a glave jos plivaju...negde...


Prestanite da me plasite Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Sep 21, 2020 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baia ::
zapravo telo je odbaceno a glave jos plivaju...


haha

@Slepi_Putnik nesto mi tu i dalje ne ide da zivim odgrize samo glave, al svasta je moguce..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Sep 22, 2020 2:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slepi_Putnik ::
Evo i žrtava.

Image


Znam ja šta je ovo!
Uselio ti se Artički vuk u kuću. Artički vukovi love i jedu lososa. Pojedu mu samo glavu. To je strategija koju su razvili da ne bi dobili crevne parazite. Medvedu je lako, posle hibernacije izbaci iz sebe mrve parazite.
Ne bi se ja puno brinuo sve dok jede neonke. Za svaki slučaj sa vremena na vreme zamoli komšiju da prespava pored akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Sep 22, 2020 2:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Arktički* vuk
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
miki888




Registrovan: 15 Sep 2020
Poruke: 0
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Uto Sep 22, 2020 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lično sam se uverio više puta kako ribe gube glavu nesmem ni da pričam o tome strašno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Armatura za neonke? milan64586 Rasveta 0 Sub Feb 27, 2021 10:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonke kao osvetljenje uki01 Rasveta 12 Pon Jul 20, 2020 11:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde mogu klupiti arcandia plant-pro n... WoodyAllen Rasveta 0 Pon Jul 13, 2020 3:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License