Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 CO2 difuzori Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Pravila:
 
Slika je obavezna (obavezno pročitati pravila). Oglasi su aktivni za trenutni mesec a posle se prebacuju u arhivu.
 
Autor Poruka
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sub Apr 25, 2020 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na prodaju CO2 difuzori.
Nisam zainteresovan za razmene.
Zainteresovanom kupcu sa podrucja Beograda mogucnost organizovanja licnog preuzimanja.
Robu saljem preko kurirske sluzbe sigurno upakovanu.

Tropica 3u1 difuzor. Cena 800 dinara. Difuzor u sebi sadrzi brojac mehurova, sigurnosni ventil i keramicki disk, koji osigurava fino i efikasno rastvaranje CO2 u vodi, stvarajuci mikro mehurice.
NAPOMENA: Na cetvrtoj slici se vidi da je drzac vakuum gumice pukao, pa je zalepljen drugi, sto svakako ne utice na funkcionalnosti i niti preterano na izgled.

Image
Image
Image
Image

Sera CO2 difuzor 2u1. Cena 100 dinara. Donji deo difuzora je ujedno i brojac mehurova.

Image
Image

CO2 stakleni difuzor. Cena 400 dinara.

Image
Image

CO2 plasticni difuzor. Cena 500 dinara. Donji deo difuzora je ujedno i brojac mehurova.

Image
Image

CO2 stakleni difuzor. Cena 500 dinara.

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 25, 2020 10:53 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Dalibor1982
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Avg 2020
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Sep 22, 2020 10:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ti je ostao neki difuzor treba mi za 20l vode
Js sam sa Umke
Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dalibor1982
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Avg 2020
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Sep 22, 2020 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ti je ostao neki difuzor treba mi za 20l vode
Js sam sa Umke
Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sre Sep 23, 2020 7:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svi difuzori su prodati...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Drop checkeri, difuzori, atomizer, i ... Srky Boy Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 12, 2018 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 difuzori Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Sep 16, 2018 10:27 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati CO2 difuzori Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jun 24, 2018 10:05 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License