Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 JUWEL primo 70 Dragonstone (FOTO/VIDEO) 🤣 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Gagi22
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Sep 2020
Poruke: 4

PorukaPoslao: Čet Okt 01, 2020 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drugari! Evo da vam se pridruzim ovde na forumu i predstavim svoj prvi akvarijum.
U pitanju je Juwelov akvarijum Primo 70. Od opreme na njemu je sve fabricki sto ide za njega u pakovanju.

Specifikacije su sledece:

- 70 litara 61x31x44
-8w led ( fabrcko iz pakovanja) ; Fotoperiod je nekih 8 sati.
- crni i beli kvarcni pesak 1-2mm ispod koga se nalazi hranljiva podloga za biljke.
-od biljaka imam oko 5-6 vrsta,ne znam im imena koja su,videceete ih na video snimku i slikama. Pa nek neko napose koje su u pitanju kad ih raspozna.

- od stanovnika u akvarijumu se nalaze :
•30 kraljevskih neonki
•6 rodostomusa
•5 barbusa tetrazona ( 2 tigrasta,2 zelena sa crvenim nosem i 1 red glow)
•5 koridorasa
•2 algara (narandzasti)
•2 crna nerita puzevi

Akvarijum je cikliran uz pomoc Sera nitriveca i Filter mediuma 15 dana. I onda su postepeno dodavane ribe.
Uredjenje akvarijuma sam sam radio,gledao malo po internetu kakvih sve ideja ima i iskombinovao nesto,da to izgleda koliko toliko dobro. Mozda je malo i prenaseljen sa ovim neonkama,al one meni toliko lepo izgledaju u tom broju. Uglavnom svaki stanovnik deluje zdravo i rasplivano. Neonkice se presijavaju, rodostomusi plivaju u svom jatu, ,a barbusi se izgaju izmedju sebe ,uglavnom ne maltretiraju nikoga od ostalih stanovnika. Kominalci rade svoj posao 🙂.

Okačicu video snimak,a slike verovatno naknadno.
Video je 1080p 60fps.


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2fM8YxBXjvU[/youtube]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 01, 2020 7:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Gagi22
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Sep 2020
Poruke: 4

PorukaPoslao: Čet Okt 01, 2020 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gagi22 ::
Pozdrav drugari! Evo da vam se pridruzim ovde na forumu i predstavim svoj prvi akvarijum.
U pitanju je Juwelov akvarijum Primo 70. Od opreme na njemu je sve fabricki sto ide za njega u pakovanju.

Specifikacije su sledece:

- 70 litara 61x31x44
-8w led ( fabrcko iz pakovanja) ; Fotoperiod je nekih 8 sati.
- crni i beli kvarcni pesak 1-2mm ispod koga se nalazi hranljiva podloga za biljke.
-od biljaka imam oko 5-6 vrsta,ne znam im imena koja su,videceete ih na video snimku i slikama. Pa nek neko napose koje su u pitanju kad ih raspozna.

- od stanovnika u akvarijumu se nalaze :
•30 kraljevskih neonki
•6 rodostomusa
•5 barbusa tetrazona ( 2 tigrasta,2 zelena sa crvenim nosem i 1 red glow)
•5 koridorasa
•2 algara (narandzasti)
•2 crna nerita puzevi

Akvarijum je cikliran uz pomoc Sera nitriveca i Filter mediuma 15 dana. I onda su postepeno dodavane ribe.
Uredjenje akvarijuma sam sam radio,gledao malo po internetu kakvih sve ideja ima i iskombinovao nesto,da to izgleda koliko toliko dobro. Mozda je malo i prenaseljen sa ovim neonkama,al one meni toliko lepo izgledaju u tom broju. Uglavnom svaki stanovnik deluje zdravo i rasplivano. Neonkice se presijavaju, rodostomusi plivaju u svom jatu, ,a barbusi se izgaju izmedju sebe ,uglavnom ne maltretiraju nikoga od ostalih stanovnika. Kominalci rade svoj posao 🙂.

Okačicu video snimak,a slike verovatno naknadno.
Video je 1080p 60fps.



Link


Nesto link ka klipu nije hteo da izbaci ,a nisam pronasao edit za post. nadam se da je sad ok.


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Okt 03, 2020 12:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

baš lepo izgleda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gagi22
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Sep 2020
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Okt 07, 2020 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image Image Image Image Image Image Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gagi22
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Sep 2020
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Okt 07, 2020 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2020 7:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas mi se dopada akvarijum i na pravom mestu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2020 8:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo i zanimljivo. Kada se biljke razgranaju bice jos lepse
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2020 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravio se vrh skejp a i akvarijum čučnuo na pravom mestu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum Juwel Rio 180 ASX Ponuda 1 Sre Jan 11, 2023 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel Rio 125 - dodavanje osvetljenja Rooster Uradi Sam (DIY) 0 Ned Jun 26, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License