Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Šta jede list Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vecha
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2019
Poruke: 21

PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2020 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od svih biljaka u akvarijumu, samo mi Lagenandra Meeboldii Red nešto jede. U akvarijumu samo živorotke plus zebrice, neonke, tetre. Puža nijednog nisam video a imam i botiju. Ostale biljke (nana, ludwigie, amazonka) netaknute. Dal je neki puž noću i kako da ostale biljke ne dira?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2020 5:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2020 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jede ili propada? Da li imas podlogu i dovoljno svetla da dopre do nje? Jel ti se vrzma botia oko pomenute biljke? Znaju da buse listove, meksih i sirih biljki, zasto? Jer im se moze. Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bruno
Akvarista



Registrovan: 16 Sep 2020
Poruke: 10
Lokacija: Obrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2020 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj sliku da vidimo kakva je šteta Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vecha
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2019
Poruke: 21

PorukaPoslao: Pet Okt 16, 2020 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Okt 16, 2020 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anci koji sastruze deo biofilma pa zakaci i deo lista pa pocne da propada?

Samo nagadjanja jer ti je taj u sredini mladi list koliko vidim zdrav i prav i raste sasvim solidno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Vecha
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2019
Poruke: 21

PorukaPoslao: Pet Okt 16, 2020 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je ta pretpostavka tačna, leka nema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pet Okt 16, 2020 7:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Propada, i meni je isto tako u pocetku propadala dok se nije navikla. Otprilike da nova tura listova koja izbije nece vise propadati pod uslovom da je samo privikavanje u pitanju. Medjutim da imas i crnu algu koja je opasna napast po spororastuce biljke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vecha
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2019
Poruke: 21

PorukaPoslao: Sub Okt 17, 2020 12:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baia ::
Propada, i meni je isto tako u pocetku propadala dok se nije navikla. Otprilike da nova tura listova koja izbije nece vise propadati pod uslovom da je samo privikavanje u pitanju. Medjutim da imas i crnu algu koja je opasna napast po spororastuce biljke.

Imao sam je. To su ostaci. Nisam bio kući neko vreme bila loša cirkulacija i falilo PO4. Ima još ostataka po listovima nane ali više se ne širi. Vidiš ti si odmah znao šta je u pitanju. Ja nisam znao i pitao isto ovde u rublici "alge". Svi nagađali po slici koju sam postavio. Ti iz prve bez slike lista si prokužio po perlama na dnu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka jede rep od drugih japanki (m... Boki2000 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 17, 2020 11:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka List domaceg oraha u betta akvarijumu BlackRaven Početak u akvaristici 3 Pet Nov 08, 2019 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ko jede puzeve? zlatnozrno Ribe 2 Sre Apr 11, 2018 11:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nova Gupi ne jede uopste i ne mrda Lazar018 Bolest 12 Sub Mar 17, 2018 5:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License