Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Traznja - Axelrodia Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Okt 10, 2020 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo koja od Axelrodia riesei ili Axelrodia stigmatias, vode se i kao Hyphessobrycon riesei ili stigmatias.

Fotografije preuzete sa interneta..

Riesei

Image

Stigmatias

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 10, 2020 11:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 14, 2020 7:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam 4 komada, ovih prvih, u mom akvarijumu. Ja sam ih kupio kao "Rubi" tetre. Ako ih ne nađeš nigde, daću ti ih, jer verujem da imaš neki "projekat" u planu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 14, 2020 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na ponudi, al za onog kome trebaju fali minimum jos 196 da se popuni 500L. Ja sam na pauzi od submerznih sistema. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2020 3:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze u arhivu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Traznja - divlje, bezbojne ili rili k... Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 5 Pon Mar 30, 2020 10:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Traznja - Limnopilos naiyanetri Lenji Lisac Tražnja 1 Sub Feb 29, 2020 5:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Traznja - HC Cuba Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Feb 22, 2020 12:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Traznja ribica Ch.e.d.a. Arhiva Malih Oglasa 2 Čet Jan 23, 2020 2:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Traznja - Monosolenium Tenerum Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Jan 20, 2020 5:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License