Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Neonkice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sub Okt 03, 2020 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebne kraljevske ili obične neonkice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 03, 2020 11:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Okt 28, 2020 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Niko Sad Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Nov 02, 2020 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ja plave neonke, al ne saljem ispod hiljadu komada. Moze? Trenutno na stanju imam par desetina hiljada komada.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 02, 2020 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih 100.000 neonkica - ako nije neki problem. Naravno ako je komad 1 dinar.
Eto, ova poruka se može nazvati OŽIVLJAVANJE FORUMA . Smešno izgleda ali nije. smejanje

Pa valjda je ok da se ovakva poruka (pogotovo ako je u pitanju jedan od urednika) pošalje u pp,
ali da bi se exponirali, to ide javno. Šta reći ?!?!?!?!?!?!?!?!?!


Poslednji izmenio sputnik8 dana Pon Nov 02, 2020 11:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Nov 17, 2020 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prijatelju moj poenta je u tome da ima neko na ovom forumu ko jos uvek moze, zna i pravi ribu.

Ja ne moram da se exponiram jer nemam nista od toga a i EGO moment nemam.

Velika vecina vas u ovom periodu ako negde bilo gde u RS pazari neonkice velika verovatnoca je da ce kupiti moju ribu jer sam na trziste pustio ogromnu kolicinu zbog predstojecih praznika kao i u predhodnim periodima jer nas ima svega par koji je pravimo u vecim kolicinama.

80% Razbore koja je na trzistu je moja.

100% plave razbore koja je na trzistu je moja.

Sumi mi je stari prijatelj sa ovog foruma i ceo komentar je bila sala sa njim ali naravno svaki ima prava na svoje misljenje i iskreno me je nasmejao tvoj komentar, jer je lepota ove kreacije u razlicitosti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Woodoo
Akvarista



Registrovan: 27 Jun 2017
Poruke: 12
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 17, 2020 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jedno pitanje. S obzirom da si veliki odgajivac, kada dogovoris snabdevanje nekog pet shopa, kako obavljas brojanje, ako se na taj nacin tj po komadu dogovara cena. Kapiram da nije lako izbrojati par stotina komada neonkica npr.


Poslednji izmenio Woodoo dana Uto Nov 17, 2020 11:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2020 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::
Prijatelju moj poenta je u tome .....


I'm sorry Anboy. Nije mi svejedno ako sam neshvaćen ali me to naročito i nepotresa,
jer me ljudi nemogu učiniti ni boljim ni gorim od onog što jesam, a Bog zna naše misli i naša dela.
Puno pozdrava tebi i jadnom brojaču riba. Šalim se - naravno sve najbolje želim! cestitka


Poslednji izmenio sputnik8 dana Sre Nov 18, 2020 8:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Nov 19, 2020 7:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::
Sumi mi je stari prijatelj sa ovog foruma i ceo komentar je bila sala sa njim,....


Naravno da je bila šala i moja registracija davne 2012 pokazuje da sam sa većinom starih forumaša prijtelj Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neonkice sumi Tražnja 0 Ned Sep 26, 2021 4:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Riccia za platike i neonkice Joks1985 Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Nov 10, 2012 10:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati neonkice za kozice ili... hesperidianblue Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Okt 24, 2012 6:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonkice grickaju borcu rep hesperidianblue Ribe 15 Sub Okt 13, 2012 7:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka neonkice neca Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Feb 05, 2011 12:16 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License