Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nemanja21
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Nov 2020
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sub Nov 07, 2020 11:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako da znam kad ce ribica da se omresti?
Vrsta je: Riba japanka ili zlatna ribica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 07, 2020 11:12 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Nov 07, 2020 11:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad im oboris temperaturu na 19-21C°, ubacis mop da zenka ima gde da polozi ikru a muzjak oplodi, zatim taj isti mop ili ribe prebacis u drugi akvarijum i sacekas par dana da se izlegu mlade ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nemanja21
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Nov 2020
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sub Nov 07, 2020 12:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako da znam ko je muzijak, a ko zenka?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Nov 07, 2020 5:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzjak na skrgama i prednjim perajima ima bele tacke, zenka je vise zaobljena pri repu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nemanja21
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Nov 2020
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sub Nov 07, 2020 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na pomoci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License