Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cene stakla? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
AleksandaT90
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 26 Jun 2020
Poruke: 5

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2020 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz svima, da li je neko zna kako se krecu cene stakla, najvise me zanima staklo 10mm i 12mm?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2020 12:41 am Snimi Poruku Nazad na vrh

StefanB97
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Feb 2019
Poruke: 4

PorukaPoslao: Pon Dec 28, 2020 9:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

10mm se krece od 4500-6000, u manjim radnjama gde sam pitao, vecina na ovon forumu su spominjali stklaru u Pancevu koja je zatvorena (koliko znam) tamo je cena bila za 10mm =2200 ja mislim

Ne znam za 12mm

Ne znam da li ima jos nekih staklara u Srbija slicna toj u Pancevu.

Ako nadjem javljam ako nadjes posalji mi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dimenzije stakla za akvarijum Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Uto Jul 20, 2021 10:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CENA stakla StefanB97 Ostala oprema 2 Čet Feb 28, 2019 1:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako mozemo biti sigurni da stakla/sp... Suncokret Početak u akvaristici 4 Pet Feb 15, 2019 4:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum od 220l sa debljinom stakla... Zivadin Akvarijumi 6 Sub Okt 13, 2018 11:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor stakla za izradu akvarijuma dexa Početak u akvaristici 6 Čet Okt 11, 2018 12:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License