Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 tanjgarika akvaristika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Nov 30, 2020 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao tanjgarikanac smatram da smo ovu oblast malo zapostavili ovde na forumu pa reko da zaplivamo malo i ove vode
sve sto je u vezi ovih prekrasnih riba postavljajte ovde
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 30, 2020 3:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Nov 30, 2020 4:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
moja kolonija neolamprologus multifasciatusa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Dec 01, 2020 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema toliko tnganjikanaca vise. Retki su koji se odluce da uplivaju u ove vode sa zanimljivom i temperametnom grupom riba. Ne krasi ih sarenis pa mislim da je to razlog sto nemamo toliko postavki sa tanganjikancima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Dec 01, 2020 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kad je branku bilo svega dosta on je skocio sa mosta i meni kada je dosadilo da se bakcem sa razno raznom hemijom propadanjem biljki borbom sa raznim algama pocupao sam sve nasuo pesak skoljke slozio po neki kamen i zaplivao u ove prelepe vode
cari jedne kolonije multifasciatusa nebi menjao nizasta (ali to je moje misljenje )oni sami menjaju svoju postavku akvarijuma redovno pored njih imam neolamprologus simillis i lamprologus brevis oni su tek prica za sebe da nepominjem male ratoborne ocelatuse blue ..na koje sam posebno ponostan slike cu postavljati cim budem imao malo vise vremena
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je morska akvaristika za mene? peconis Morska Akvaristika 2 Čet Maj 04, 2023 3:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika NOVI SAD Dare021 Upoznavanje 0 Ned Okt 18, 2020 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u doba korone Baia Akvarijumi 70 Sub Mar 21, 2020 9:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u dijaspori Baia Upoznavanje 0 Sub Feb 02, 2019 3:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika nekad i sad oldwolf Početak u akvaristici 23 Sre Sep 12, 2018 7:31 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License