Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Everpure filter Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Okt 12, 2010 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ovako, imam ovaj filter za vodu (za cesmusu), nalik je RO filterima ali nije... imam ga vec duze vreme i nije koriscen, ali znam da dobro filtrira vodu, sastoji se iz Filter ketridza i glave filtera u koju se filter srafi...
Sad me interesuje kakav je on, dali mozda omeksava vodu i ostalo, znam da uklanja sve bakterije, hlor, i ostale vece primese i mirise... evo jednog teksta na engleskom...
Each 4C Everpure Filter will filter below bacteria and will remove lead down to .05 microns, which is 10 times better than any Bottled Water. Each 4C Everpure should last for a year to a year and half, and this depends on your local municipality water quality, family useage, and other environmental factor.
Kaze ima neko sito velicine pola mikrona... sad neka mi neko malo pojasni... evo i link:
http://www.uk-water-filters.co.....re_4C.html
http://www.everpure.com/produc.....=EV9259-14
znam da komplet kosta oko 100, 100i nesto evra kod nas... a na linkovima se vide cene koje su po inostranstvu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 12, 2010 8:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Uto Okt 12, 2010 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lelele neces da kupujes ovo valjda skupo bre verovatno je mnogo dobro al mnogo,,,,,......,,..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Okt 12, 2010 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahaha, napisao sam vec da ga imam vec duze vreme, znam da daje dobru vodu, koristio sam to na aparatima za sok, i besprekorni su sto se toga tice... Ali me interesuje u vezi akvaristike kako bi se pokazao... mozda kao neka slabija zamena za RO...
Mozda neki uporedni test ako neko vise znao o tim filterima...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 8:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na ovom sajtu pise da 4C ne omeksava vodu. Ako ti je to primarni cilj (a u akvaristickoj primeni cesto jeste), onda nema vajde od njega, upotrebi ga za nesto drugo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License