Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest Micro razbora sp. Galaxy (Danio Margaritatus) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
targla
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2015
Poruke: 30
Lokacija: Beograd / Karaburma

PorukaPoslao: Ned Dec 31, 2017 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

Zanima me da li je neko razmnozavao ovu vrstu pa da podeli znanje i iskustvo u ovoj temi?

Hvala unapred...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 31, 2017 8:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Feb 04, 2021 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iz mog iskustva, jedna od najlaksih riba za razmnozavanje. Izazov je samo kako postici da sto veci broj riba izbegne da bude pojeden od strane roditelja. Tj, koju metodu razmnozavanja izabrati. Iskreno i ja bih voleo da cujem kako neko ko ima ozbiljnog iskustva to radi....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Feb 04, 2021 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da napomenem, pokusao sam vecinu metoda koje su dostupne na internetu i odmah mogu da kazem da su sve manjkave u smislu obimnijeg uzgoja riba. Naravno ko zeli cisto hobisticki da se tima bavi i da izvede manji broj jedinki do pune velicine bez mnogo cimanja, dodatnog ulaganja i sirenja svaka od metoda koju vidite na youtube -u ce da zavrsi posao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Feb 05, 2021 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cika bajo odgovor na tvoje pitanje glasi stakleni prelivni filter
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pet Feb 05, 2021 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sada furam unapredjenu varijantu😉 ali da... Prelivni filter sije svaku ideju sa youtube za dve duzine. A ne secam se da je neko predstavio to kao potencijalno resenje....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Feb 07, 2021 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos jedna interesantna stvar. Drzim Eritromicron Danio i galaxy danio u istom akvarijumu. Mladj koju sam dobio ima izvestan broj jedinki koje imaju vidno krupnije tacke od obicne galaxy. Izgleda sam dobio neke hibride. Da li je neko o tome citao negde ili da li mu se to mozda desilo. Primetio bih da riba ima mnogo bolji oblik tela nego mikrorazbore. Hocu reci kod mikrorazbora se zbog ukrstanja pojavljuju jedinke sa nestandardnim oblikom....bez deformiteta ali ipak nisu sve jednako lepo gradjene. Pretpostavljam da ce me ljudi koji ih gaje razumeti. Ovi hibridi imaju mnogo lepsu i pravilniju liniju tela i znatno su bolje obojeni. Zanima me da li ce bitni plodni ili ce se desiti kao kod nekih vrsta da nece moci da se razmnozavaju....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Micro crvi popindeed Tražnja 1 Pon Nov 16, 2020 3:37 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License