Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 *Hamburski Sundjerasti Filter* Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
viola
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2011
Poruke: 27

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2017 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao svima hocu da probam ovaj hamburski sundjerasti filter, e sad moj problem je sto moram da pravim od klirita (pleksiglas) sam filter zato sto je akvarijum vec u funkciji i nemam mogucnost da to promenim. Da li ima nekog od aktivnih ovde ko je uradio ovaj filter na takav nacin da mi da neki savet?

Planiram da stavim onaj standardni plavi sundjer od 5cm a akvarijum mi je 80*40*40, kojih dimenzija treba da mi bude sam sundjer?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2017 9:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

lexinho021
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2017
Poruke: 21
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 17, 2017 1:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, napravio sam filter za svoj akvarijum od sundjera debljine 5 mm i dva meseca je u funkciji. Posle nekog vremena su mi se pojavile kao neke bele fleke na njemu (bio je crne boje pa se bas prmeti). Da li su se to neki dobri mikroogranizmi formirali na njemu ili ne?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Borgovis




Registrovan: 15 Feb 2021
Poruke: 1

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2021 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravio sam ovaj filter za svoj akvarijum od 120l i stavicu fontansku pumpu, zanima me da li pumpa mora da bude na dnu ili moze da se stavi na bilo koju visinu, hvala?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License