Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 zut moli jedno oko mu nesto uvecano Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
goran012
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2020
Poruke: 12
Lokacija: pozarevac

PorukaPoslao: Pon Nov 09, 2020 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Pre nedelju dana sam pazario u radnji zutog molija onako nabrzaka sa vrata doneo ga kuci otvorio kesu pored akvarijuma posle 5 minuta sam ga lagano sputio sa sve kesu da se voda polako pomesa tako nekih jos pet minta i kada je izasao iz kese sam samo je poceo da juri po akvarijumu i onda mu primetim da na levom oku gore ima malo ispupcenje. E sad sam se zabrinuo dal nisam sa njim uneo neki virus ili bakteriju u akvarijum negde procita da je to oboljenje kod ribica. Sta ja sada da radim kao preventivu i kako da lecim zutog ako moze neki savet. On i dalje ne staje samo jurca po akvarijumu uz staklo stvarno neznam ni kad stigne da jede jer ne staje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 09, 2020 9:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Nov 10, 2020 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista neobicno na fotografiji (iako je mutna) a po opisu opet nista neobicno, ima sad i onih balon molija koje jos ukrstaju da se radjaju sa popeye tako da izgleda skorz naduvena, tako da moguce da je samo neko ukrstanje, ukoliko pliva normalno jede normalno juri sve druge normalno sakriva se od tebe kad pridjes staklu ukoliko se nije jos navikla normalno nije joj nista, ukoliko pocinje da se naduvava i crveni i ili izgleda zamagljeno onda je bolest. da sprecis baktour pomaze kako kad onaj sumeci, ali ne tretiraj akvarijum ukoliko riba nije zarazena ni sa cim. Sve u svemu redovna zamena vode i redovno odrzavanje pa zna i samo da se povuce, bitno je da prats situaciju da li otice/magli itd.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
goran012
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2020
Poruke: 12
Lokacija: pozarevac

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2020 1:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odvojen je posebno pa za nedelju dve ako treba i duže dok ne budem siguran da je zdrav jer ostale ribice su ok. Baktour kupujem sutra da imam ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
goran012
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2020
Poruke: 12
Lokacija: pozarevac

PorukaPoslao: Ned Nov 15, 2020 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zuti jee uginuo a konkretno sta ga je ubilo je stres cak je promenio boju postao crno plav moja greska bila jer sam ja istog dana kada sam ga ubacio menjao i vodu u akvarijum valjda sam ga naplasio do smrti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
goran012
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2020
Poruke: 12
Lokacija: pozarevac

PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2021 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vise nikad ne kupujem po radnjama ribice zuti moli koji je uginuo je prva i poslednja ribica kupljena u radnji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Maslinasto zeleni moli goran012 Ribe 0 Sre Jun 30, 2021 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moli m.vlacina Tražnja 1 Pet Jun 04, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovina za nesto ljubisa03 Razmena 0 Čet Okt 01, 2020 3:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License