Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dutch nadam se :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Sub Jul 11, 2020 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malina ::
Odlican i zdrav.Samo se potrudi da kad trimujes zbun bude odvojen od zbuna i seci pelcere da budu iste visine,da dobijes na preglednost i lepotu.


To je pogrešna tehnika za trimovanje bilo kog skejpa. Možda za akvarijum za prodaju biljaka jedino.

Sviđa mi se postavka, deluje da si postigao šta si želeo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 11, 2020 2:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Avg 22, 2020 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima,mislim da sam postigao sta sam zeleo sada ga samo odrzavam i kao sto sam napomenuo spremam opremu za sledeci skejp tako da ovaj nece jos dugo biti u funkciji posto sam skupio vecinu sto mi treba od novih neonki,soila ovaj put,redmor,kamenja,hemije,filter...
Jos samo da nadjem vremena da odradim sve.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jan 25, 2021 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drustvo,evo i mene posle duzeg vremena i poslednjom slikom pre restarta.Na zalost slikano telefonom zato sto mi je on tada bio pri ruci ali sta je tu je.
Image

Akvarijum je ugasen 01.01.2021 i dobrih 5 dana sredjivan u novi skejp.
Ne znam samo da li da ostanem u ovoj temi ili da otvaram novu posto vise nije duch Smile
Sta vi mislite?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Jan 27, 2021 4:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisi se valjda umorio od trimovanja? Very Happy
Sto se mene tice mozes i da nastavis na ovoj temi. Kad tema prestane da se azurira zatrpaju je nove teme i zagubi se u dubinama foruma. A ovako ce novi clanovi moci da vide i staru postavku, a na ovoj temi stvarno ima sta da se vidi i procita.
Mozda da ti neko od moderatora promeni naslov teme..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 27, 2021 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto kaze Bojan da se ne zagubi tema ovde cu nastaviti da postavljam nove svari o ovom akvarijumu Smile.
Bojane nije mi dosadilo trimovanje nego je akvarijum bio u funkciji vise od dve godine pa je i doslo vreme za malu promenu.

Evo prvih slika nove postavke malo se mucilo da se sve uklopi naredja i zasadi ali bice to sve ok heheheh.
-Rasveta kao sto je bila i na prvoj postavci DIY konzole-lampe sa novom reflektujucom folijom i novim neonkama 2x t5 39w HO Arkadia Original Tropical i 2x Sylvanya 39w HO 865
-Filtracija kanister filter Aquael maxi cani 350 sa 3l sera siporaxa i 3l MasterLine filter materijala kao matrix ali pretpostavljam da je losijeg kvaliteta
-Grejac za sada nemam zato sto je temperatura vode 22-23 stepena videcu kako se sve razvija pa cu odluciti da li cu ga uopste i stavljati.
-CO2 boca 5kg sa tropica 3 u 1 difuzorom
-Skimer cekam da stigne
-Hard dragon stone,reed moor i mangrov
-Podloga 15-20 kg sitnog lava kamena preko Tropica soil 20 litara i kamencici granulacije 1-2mm
-Biljke ima ih raznih drugom prilikom kuckam sve
-Ribe trenutno Trihogaster Leri,Sijamski algari,Corydorusi

I da ne davim vise evo i malo slika kako je trajalo sklapanje,sadjenje i na kraju rezultat

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Za koji dan cu postaviti nove slike posto je akvarijum formiran 06.01.2021 i vec je jednom sisan dodate su neke biljke i smislja se da ubacim jos harda malo u srednji plan i detalja u prednji plan.
Nadam se da nisam udavio objasnjavanjem i slikama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Jan 27, 2021 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Profi si slozio hard. A nema sumnje da ce biljke kod tebe izgledati vrhunski. Svaka cast Bravo Bice ovo i bolja postavka od prethodne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Čet Jan 28, 2021 9:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta su ti okrugli prstenovi sto si stavio da rasporedi tezinu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jan 28, 2021 9:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Bojane
Cvrc plasticna maska od radijatora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 28, 2021 9:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas bas dobar, svaka cast! Kaci slike da vidimo napredak Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jan 28, 2021 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jos par slika od 14.01
Image
Image
Image

Za koji dan ce biti jos malo slika Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Jan 29, 2021 8:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlican, bas si dobro slozio druze, pratim dalji razvoj ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 29, 2021 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super, svaka čast još lepše nego stari!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Jan 29, 2021 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odličan 5, pratim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2021 10:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na lepim recima potrudio sam se iako ja licno nisam prezadovoljan sa izgledom bice menjanja jos samo da nabavim sve potrebno do tada neka raste sve ovako kako jeste heheheh.
Necu puno daviti pisanjem,slike ce reci sve kako sve napreduje Smile

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2021 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

po meni netreba da vadis diras nego neke biljke da drzis pod kotrolom da bi neke druge nize dobile svoje mesto pod suncem (svetlom )inace prelepo izgleda svaka cast sta mislis o jatu mikrorazbora ovde
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka "domaći" Dutch style bez CO... NEBOJSA4 Akvarijumi 15 Sub Feb 24, 2018 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj prvi akvarijum i nadam se uskoro ... iggo Akvarijumi 16 Ned Nov 23, 2014 12:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum, nadam se ne i poslednji rayli Akvarijumi 28 Ned Dec 06, 2009 9:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License