Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vlaga na staklenom poklopcu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rajvosa033




Registrovan: 12 Feb 2021
Poruke: 2
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2021 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum mi se ciklari 2,3 dana. Danas sam uzeo običnu led rasvjetu
120 cm dužina 54 Wata, 6500 k. Stakleni poklopac na koji sam mislio
Zalijepiti led je vlažan. Pa me interesuje smijem li zalijepiti ispod poklopca.I da li bi bilo efekta da zalijepim na poklopac... Mislio sam
Spustiti nivo vode u akvarijumu, možda bude manje vlage.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2021 11:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 03, 2021 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne vidim zasto unutar akvarijum, opcija za sijalice uglavnom ide poklopac koji sprecava kondez a na poklopac stavi sijalicu. Ukoliko imas gubljenje svetla mozes resiti tako sto ces je obloziti alu folijom ili jos bolje napraviti staklenu pravougaonu kutiju slicnu kanalici za kablove npr sa unutrasnje strane zalepis foliju ili ogledalo i unutra stavi led neonku. Takodje bitno je da rasvetu bude malo odaljena od samog poklopca
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
rajvosa033




Registrovan: 12 Feb 2021
Poruke: 2
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Mar 03, 2021 10:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ popindeed hvala na odgovoru.

Mislio sam da gubi na jačini ako staviž preko staklenog poklopca.
A lakše i sigurnije mi je na poklopac da stavim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikollo
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2021
Poruke: 38
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Mar 03, 2021 12:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zasto je bitno da bide odvojeno od poklopca malo i koliko
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 03, 2021 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja korostim cevi od vodovoda, presecena po duzini na pola cisto da odvojim od stakla zbog raspipanja svetla
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Isparavanje iz akvarijuma / vlaga u p... radar Početak u akvaristici 5 Čet Avg 04, 2016 11:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zabokrecina na poklopcu Fricky`88 Alge 8 Sre Sep 30, 2015 6:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako spreciti buku u spoljnom staklen... Salvatoree Filteri i pumpe 10 Čet Avg 28, 2014 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vlaga!? irajh Razno 14 Sub Dec 07, 2013 2:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bebe gupikice se spasile u staklenom ... WoodyAllen Guppy fun club 8 Čet Jul 18, 2013 8:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License