Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Skromnih 43l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
draganaz




Registrovan: 18 Dec 2019
Poruke: 1
Lokacija: Beočin

PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2021 10:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam mislila komplet da menjam podlogu😮 ( nisam sigurna da sam spremna psihofizicki za tu akciju) nego samo da razdvojim echinodorus i presadim ga na drugo mesto, dodam ponegde zaledjene briketiće izmesanog treseta sa osmokotom. Stare kesice onda ne bih ni vadila. Jel i u tom slučaju sklanjam ribe?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2021 10:05 am Snimi Poruku Nazad na vrh

chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2021 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najsigurnije da samo taj echinodorus zasebno posadiš u saksiju,čašu ili teglicu sa hranlivom podlogom i ništa drugo ne rasturaš.

ovako nešto

https://www.youtube.com/watch?v=82n_Xw4Q9xA
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2021 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa sad ako ces samo mestimicno da ubacis komadice hranjive podloge pod koren pojedinih biljaka onda ne bi trebalo da bude problema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
draganaz




Registrovan: 18 Dec 2019
Poruke: 1
Lokacija: Beočin

PorukaPoslao: Pon Mar 15, 2021 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

echinodorus je počeo od korena da crni, truli valjda, pa sam ga dobro počupala, ostavila samo zdrave listove i gurnula mu prihrane u podlogu. Za sada ćuti, nit dalje propada nit izbacuje nove listove videćemo, šta će biti od njega.
Zamenila sam onaj unutršni filter za onj viseći atman hf 400.
da li možete da mi pomognete oko rasvete? Ništa tu meni nije jasno. Čitam i čitam, pola ne razumem pojmove, pola sam žensko pa mi je to po prirodi strano😂
Znači koje karakteristike su mi potrebne za manje i srednje zahtevne biljke po pitanju svetla?
Ja imam neku Atman rasvetu koju sam kupila jer nije bilo nikakve druge u ponudi ili su bile tipa 300€, i za koju by the way nisam uspela da nadjem karakteristike osim što braća Kinezi kažu da je za veličinu mog akvarijuma, pa se pitam kako su nekad uzgajali biljke u akvarijumu?
Molim da mi običnim rečnikom objasnite na šta da obratim pažnju prilikom sledeće kupovine rasvete ili mi okačite linkove kako ne bih ponovo napravila grešku, jer ponavljam, nije tu.meni jasno. Ako ima neka dobra duša da me bliže uputi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 15, 2021 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema nešto mnogo izbora takve su cene taj atman pa 100e pa 250-300.Pogledaj od Chihiros A451 samo belo svetlo ili skuplje RGB A451 plus.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skromnih 54l pubicna__kost Akvarijumi 11 Sre Maj 06, 2015 8:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License