Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 RO sistemi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Maj 18, 2019 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste, ali niko ne rece to kad pitah pre 10 dana...posle bitke lako je biti general Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 18, 2019 2:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dragan 77
Akvarista



Registrovan: 04 Jun 2020
Poruke: 24
Lokacija: Nemacka

PorukaPoslao: Ned Jun 21, 2020 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam narucio RO,pa cu videti kakav je,kazu do 380 litara na dan,komplet je na jednom postolju,sa manometrom,direktno od proizvodjaca,garancija i obezbedjeni svi rezervni delovi,e sada sta i kakovidecu kada stigne i kada bude u pogonu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Uto Jun 23, 2020 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da se nadovezem na temu.Ja koristim Ro vodu u biljnom.Drasticna je razlika u kvalitetu vode spremne za akvarijum dobijene mesanjem sa cesmom ili dodavanke soli.
Jedina i najbolja perfekcija za akvarijumsku vodu je RO+soli.
To se vidi po vrednosti Ph,fotosintezi,perlingu,kvalitetu i zdravlju biljaka.E sad,ostale stvari,djubrenje,higijena i more jos zavisi od vlasnika samog.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 17, 2021 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koji aparat je u pitanju? I na koji nacin mesas,koje soli i u kojoj vrednosti mesas sa ro vodom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka ReefrooM Akvarijumi i Akvarijumski Si... igoRR Akvarijum Studio ReefrooM 1 Ned Okt 27, 2013 3:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 sistemi: kupovni ili DIY WoodyAllen Početak u akvaristici 6 Sub Jul 06, 2013 3:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License