Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 identifikacija ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
damirski
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Mar 2021
Poruke: 8
Lokacija: Malta

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2021 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugari moze li mala pomoc ?
znam da ima baza riba ali nisam uspeo da se snadjem a ja idiot zaboravio sam koja bese vrsta.
Dakle da li neko zna koja su vrsta ove dve ribuske sa slike.
Image
Hvala vam svima unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2021 12:22 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Nikollo
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2021
Poruke: 38
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2021 5:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trebalo bi plati, plati sunset, bas sam malopre njih pomenuo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikollo
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2021
Poruke: 38
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2021 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Au, sto mi stoji slucajni prolaznik, koji prst u oko od strane administracije Very Happy
Cudna je ova levo ali ova desno mora biti plati, mada ko zna, ja sam svakako amater ali pretpostavljam da su platike
Ne znam samo kad malo razmsilim sto ova moja ima toliki stomak, odmah posle glave izbocina izgleda kao da je skotna
Kaze gugl ili ima bebe mada ja odbijam da verujem u to, moze cak i parazit biti a najverovatnije da se prejeda. Video sam vise puta da izbacuje kao avion kad tanka druge manje avione u vazduhu crevo neko ko pupcana vrpca druze i ta njena go*na budu skoro dugacka koliko i ona Very Happy. Da se ona pita ne bi ona nista dala neonkama samo gleda da ona jede strasno koliko je alava i bahata Very Happy. Poceo sam da dajem hranu, posto se inace strasno rasipa na sve strane, u obruc od creva doduse sad je mozda 6 7 cm precnika pa bi valjalo mozda da je vece da se ne tiskaju kao stoka i ova platika djubre samo ona bi da je, mozda su ova ostala gospoda gladna, ali sta da im radim, zivot je borba Very Happy. Nista nikom ne sleduje nego mora da se zaradi, nek se bore za parce leba Very Happy. Izvinjavam se na oftopiku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2021 6:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Xifo trikolor, (Xiphophorus helleri koi sanke) Swordtail, muški sa izduženim repom(mačem) a ženke bez.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
damirski
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Mar 2021
Poruke: 8
Lokacija: Malta

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2021 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala punoooooo
Citat:
muški sa izduženim repom(mačem) a ženke bez.

znaci bice sexa Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija nezvanog gosta Stefan89 Ostali Stanovnici 0 Pon Jun 12, 2023 2:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija bilja nebojsar Biljke 7 Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License