Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupiki fali ceo rep Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Yaesu
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2020
Poruke: 17
Lokacija: Ninberg

PorukaPoslao: Pet Mar 26, 2021 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobar dan zelim i pozdrav svima ,

Imao bih jedno pitanje , danas sam odjednom primetio da gupiki sa slike fali ceo rep, do sada se to nikad nije desavalo.
Pre 2 nedelje smo kupili 4 nova algara sve ostale ribice su nase stare , 2 su antena soma a 2 su neka straftasta i ta dva su jako zivahni i brzi i jure se , neznam dali bi oni mogli biti agresivni?

Vecinom imamo gupike imamo 4 blek moli i imamo jednu kuli kuli

Najlepse hvala za svaku pomoc i na svakom odgovoru

Srdacan pozdrav Dalibor!


Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 26, 2021 9:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Pet Mar 26, 2021 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kuli kuli sigurno nije, ni ancistrus nije. Obrati paznju na molike dal jure i glodju repove gupikama, ili eventualno te straftaste , da li su to amonijeri? Posto oni nekad imaju pik da jure ribe . Prati ponasanje i vidi ko cerupa gupike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Yaesu
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2020
Poruke: 17
Lokacija: Ninberg

PorukaPoslao: Pet Mar 26, 2021 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam najlepse na brzom odgovoru ,

Sada sam nasao na internetu kako se zove i zovu se Prachtalgenfresser (Garra flavatra) ,i zaboravio sam reci imamo jednu staru zebricu ali ona mi izgleda mirno kao i uvek.

Da li znate nesto o tim Algarima? Da li im fali neka hrana ili jednostavno ih moram razdvojiti?

Hvala najlepse

Srdacan pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2021 2:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda i gare otpadaju, molike su krivci za nedostatak repa gupiki. Molike i inace vole da grickaju dugorepe ribe, tako da su po meni one krive.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ljubisa03
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2017
Poruke: 77
Lokacija: Kula, vojvodina

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2021 11:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

postovani, moze se desiti da ako imate i puno muzjaka gupija da su i oni odgovorni, jer desava se, ( npr ja sam imao akvarijum samo guppi, 10 muzjaka i 25 zenke, sve maticne) da pikiaju nekog i ocerupaju ga. tako da moli ili gupi, zebra i ancistrusi nisu sigurno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Yaesu
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2020
Poruke: 17
Lokacija: Ninberg

PorukaPoslao: Sre Apr 07, 2021 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam najlepse svima na odgovorima i savetima , malo sam pratio , cini mi se da se muzijaci sami izmedju sebe vijaju, moracu malo da ih razredim a da ubacim vise zenki...

Hvala vam jos jednom najlepse!

Veliki pozdrav za sve!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Povezivanje rasvete fali ovo ono :) Nebojsa-Perla Rasveta 9 Ned Apr 05, 2015 8:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupiki otpao rep Maxy xD Bolest 3 Pet Feb 27, 2015 11:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonka - fali parce iza skrga Rodja! Bolest 0 Uto Feb 25, 2014 3:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar kome nesto `fali Looniz Ribe 12 Uto Jan 21, 2014 4:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka bela fleka na gupiki axterix Bolest 13 Ned Okt 07, 2012 9:29 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License