Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 crvici Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pojavio mi se jedan crvic jer sam sam jednog vido mozda ih ima jos ali ih ja ne vidim ne da su sitni nego nemate pojma jednva vidljivi slucajno sam primetio sta da im radim kako da ih sklonim mozda su oni u akvarijumu jos od kad ali ja sam ih tek sad video
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 6:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 6:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pogledaj ima slicna tema vec otvorena pa uporedi sa tvojim crvicima
http://www.akvarijum.org/forum/bolest-f6.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crvici u akvarijumu Zelenizeleni Bolest 5 Sre Jun 05, 2019 10:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pojavljuju se crvici i nesto nalik na... Alexa777 Bolest 11 Sub Dec 23, 2017 2:01 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crvici LAVxXx Ishrana 3 Ned Nov 29, 2015 6:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crni Crvici u Filteru? amsterdamxxx Bolest 9 Sre Dec 10, 2014 2:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crvici u pregradnim komorama filtera ... Liberty Početak u akvaristici 7 Uto Maj 20, 2014 10:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License