Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 dali trihogaster sme sa platikama Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikola791
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2021
Poruke: 10
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2021 11:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam trihogasterakoji je predhodno izgrickao gupikama peraja i nisu vise mogle plivat i sad je sam u akvarijumu i ima jedno 5-6 cm i zanima me dali bi smeoda ga sad stavim u veci akvarijum sa 2 platike 2,5-3 cm i 2 coridoras paleatusa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2021 11:31 am Snimi Poruku Nazad na vrh

ljubisa03
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2017
Poruke: 77
Lokacija: Kula, vojvodina

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2021 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postovani,
postoji dva odgovora (najverovatnija odgovora) na ovaj tvoj problem i pitanje.
Trihogasteri su jako retko agrsivni, ali naravno uvek postoji neki van "vinkle" i koji bije druge ribe
Ali ono sto je vise verovatno je da nesto nije odgovarajuce u tvom akvarijumu. Trihogastere je pozeljno imati nekoliko, npr minimalno tri. Kolika je velicina tvog akvarijuma? da li ima makar malo prirodnog bilja?
Mozes li malo da opises uslove, litrazu akvarijuma i slicno?
I jedna preporuka, ako si nov u ovom lepom hobiju, drzi se ribica koje su priblizno iste velicine za pocetak, jer trihogaster ode na 12cm, gupi i plati idu do 4 sm, jasno je ako dodje do neke guzve ko ce lako biti povredjen.
pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikola791
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2021
Poruke: 10
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2021 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akverijum imA 12l i jednu kladoforu i sunjer filter veliki na vazdusnu pumpu grejac imam al nekoristim stoji mi termometar i temperatura je uvek 24C
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2021 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali ti je to porostor za trihogastera, zato i imaš problema. Nemoj ubacivati ribe ubiće ih. Plati, gupi, moli, zebrice, razbore, neonke i druge tetre uzimas po 5 i više jedinki.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Trihogaster na poklon Gemini52 Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Apr 17, 2021 12:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka trihogaster napao gupiku nikola791 Bolest 5 Čet Apr 08, 2021 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem s platikama zika97 Bolest 6 Sre Avg 22, 2018 4:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trihogaster napada drugog trihogaster... iggytod Početak u akvaristici 8 Ned Apr 03, 2016 4:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License