Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gde naći velike kozice? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Jablimir




Registrovan: 31 Maj 2021
Poruke: 2
Lokacija: Savski Venac, Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 31, 2021 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima!

Hteo sam da vas pitam da li možda neko zna gde mogu da kupim larve (ili mlade) kozica malo većih vrsta kao što su Macrobrachium rosenbergii, Sicyonia brevirostris, Penaeus monodon?

Već sam pregledao sekciju nudim na ovom forumu i zvao nekoliko pet shopova (uključujući ove sa reklama na ovom sajtu), tropicarium u Beogradu i Zoološki vrt.

Hvala na pomoći! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 31, 2021 1:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

peconis
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2018
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 02, 2021 10:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na tajlandu, vijetnamu ili nekoj drugoj azijskoj zemlji gde se gaje radi ishrane. Very Happy Eventualno u Metrou imas zaledjene neke od ovih vrsta. Very Happy

Pratim vec godinama situaciju kod nas sto se tice kozica, nikad ih nisam video u akvaristickoj ponudi. Eventualno da kontaktiras Zoomarket iz Novog Sada, znam da njima povreno stizu ribice i organizmi iz Azije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jablimir




Registrovan: 31 Maj 2021
Poruke: 2
Lokacija: Savski Venac, Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 03, 2021 11:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

peconis ::
Na tajlandu, vijetnamu ili nekoj drugoj azijskoj zemlji gde se gaje radi ishrane. Very Happy Eventualno u Metrou imas zaledjene neke od ovih vrsta. Very Happy

Pratim vec godinama situaciju kod nas sto se tice kozica, nikad ih nisam video u akvaristickoj ponudi. Eventualno da kontaktiras Zoomarket iz Novog Sada, znam da njima povreno stizu ribice i organizmi iz Azije.


Hteo bih da gajim žive kozice, zamrznute mi ne trebaju Very Happy
Hvala na savetu, poslao sam im email pa šta bude!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice Milivoje Lampa Ostali Stanovnici 3 Pet Apr 22, 2022 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License