Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kanister filter sa grejacem Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
SanjaP
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2021
Poruke: 30

PorukaPoslao: Sub Jul 03, 2021 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo, ima li neko iskustva sa OASE Filtosmart Thermo 100? Razmatram ga za 60 l...
Grejac je u filteru ...?
Hvala unapred i poz, Sanja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 03, 2021 10:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 04, 2021 10:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kad bi koštao 3-4 hijade bio bio ok ovako je očajan za 13-14k, mala i preskupa igračka,uzmi bilo koji normalan kanister za duplo manju cenu(atman ef-1,2 sicce eco space 100) ili ako treba mali za na sto pored akvarijuma onda eheim clasic 150,naravno ako ima mesta pored najbolje i najisplativije prelivni trokomorni.Neznamo kakav trenutno imaš i zašto hoćeš da menjaš?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
SanjaP
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2021
Poruke: 30

PorukaPoslao: Ned Jul 04, 2021 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno je hang-on(za 60 l akvarijum), sobo wp-606h. Malo sam u njemu izmenila filter materijal:pre i posle kartridza sa siporex kuglicama (kojih ima stvarno malo) sam dodala sundjere i trenutno je OK. Perem ih u vodi iz akvarijuma svaki treci dan.
Ovaj kanister mi se ``svideo`` jer ima grejac u sebi i sigurno ima vise filter materijala od ovoga sto ja imam trenutno.
Prostora bas i nemam za prelivni, a razmisljam da poboljsam filtraciju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 04, 2021 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Taj je baš mali sobo a mogao bi i najveći hang on Atman 600 u njemu ima mesta bar 500ml siporaxa uz sunđer na usisnoj cevi i vata gore tako da sve ostalo za keramiku ostane.ni taj Oase nije ništa naročito veći vidi na youtubu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ljubisa03
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2017
Poruke: 77
Lokacija: Kula, vojvodina

PorukaPoslao: Ned Jul 11, 2021 7:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moja preporuka ide takodje za atman 600 hang on, ja ga imam u 2 kom akvarijuma od 80 l. stane bez problema 500ml keramickih prstenova i plus sundjera. za cenu od oko 2000 idealno resenje. medjutim ako zelis bas kanister sa grejacem, idi na eheim, procesljaj olase
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
SanjaP
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2021
Poruke: 30

PorukaPoslao: Uto Jul 13, 2021 6:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas posle nestanka struje, hang-on koji sam imala je prestao da radi. Odem u akvashop i nemaju atman koji ste mi preporucili, pa sam kupila opet sobo, ali WP 607... Ima mnogo vise mesta za filter materijal i priblizniji je tom atmanu koji ste mi preporucili... Sad samo jos da dokupim filter materijal... Kanister za sada na stand-by, jer ovo ne deluje lose uopste Very Happy .

Hvala ljubisa03 i chaosad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jul 16, 2021 12:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve što je kinesko , radi na 230V. Kod nas je napon 220v, ali nakon prekida i dolaska struje napon je oko 240-250V, tako da
sve što je iznad 230V ( nakon dolaska struje ) STRADA - ako je u radnom položaju u trenutku dolaska struje. Isto je sa punjačima i drugim uređajima kineske proizvodnje. Nominalni napon je 220V, ali početni je daleko veći i zato staradaju kineski uređaji. To nije razlog za izbegavanje kineza ( jer skoro sve je kinesko ) ,već treba paziti na to da se uređaj iskljkuči iz utičnice ( sa napona ), pa kad dođe struja, onda startovati pomenuti uređaj. Ako ima pismenijih - neka objasne. Poz. Električar
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License