Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sta doneti iz mora?? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Jun 16, 2021 7:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta doneti iz mora?Nasao sam dosta kraba i jezeva pa me interesuje sta moze sve da se donese ,stavi u karantin pa da se ubaci u aq?
Takodje me zanima sta je.ovo ?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 16, 2021 7:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sre Jun 16, 2021 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes doneti svasta ali preziveti koliko znam nece skoro nista. To ti je Acetabularia, alga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
ljubee
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2020
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2021 1:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

pa ja sa prosle godine doneo one male puzice, iz plicaka Jadranskog mora,i mogu vam reci da su lepo slistili sve alge iz akvarijuma Smile Ne znam koji im je zivotni vek ali 6-8 meseci su bili aktivni,naravno treba uzeti u obzir i da ih je Hermit tamanio.....Ne znam koliko je u stvari Hermit koristan za AQ ali ozbiljno se razmisljam da ga prebacim u sump.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Jul 18, 2021 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rakove samce. Kucaj" rak kućar " u pretraživaču da vidiš tačno koji su pošto ima nekoliko vrta. Ti su ti najbolji samci, ne diraju puževe!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Sep 02, 2021 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes doneti morskog jeza. Dovoljan je jedan i to ne moras veci, manji neki. Odlican je cistac. Jede alge fenomenalno. Samo mu obezbedi da ima uvek hrane.
Mozes doneti rakove, tkz.samce odlicni su. Grickaju sve, algice. Mozda malo, ponekad nerviraju jer ruse korale, al nista strasno. Ne preterano velika kolicina u zavisnosti od velicine akvarijuma.
Mozes doneti kozice, super su, lako prilagodljive. Jedina mana sto iskacu bez problema.
Ostalo po meni i iz iskustva, ti ne treba, pozdrav i srecno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Na minut do mora VusaBEJBE Morski Akvarijumi 6 Sub Dec 14, 2019 10:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Haus des meeres - Kuca mora Bojan Razno 3 Sub Jan 06, 2018 1:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda iz mora za gupike. ccmuva Guppy fun club 2 Pet Dec 01, 2017 8:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mora li filter stalno da radi? spectrum Početak u akvaristici 10 Uto Jan 03, 2017 4:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dnevna soba sa ukusom mora Bojan Morska Akvaristika 3 Sub Dec 03, 2016 11:14 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License