Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Beograd razmena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Biolog
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Sep 2016
Poruke: 4

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2021 11:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nudim mlade Endler gupike za

sakura kozice
neki panj
biljke
moze i borci (Betta splendens)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2021 11:50 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Futurebreeder
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Maj 2017
Poruke: 8
Lokacija: Beograd, Braće Jerkovic 143

PorukaPoslao: Čet Apr 22, 2021 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ima zainteresovanih za ancije na 2.5cm obicne i lda za neku polovnu opremu, grejaci, filteri, siporeks..
Ribe: corydorasi, super red, albino ili neki slajer anciji, black helmet snail, dunavske nerite, spirulinu, svasta prihvatam😁 moze i mali aq😂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Sre Maj 12, 2021 7:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjao bih santa filomene i kraljevske neonke za rodostomuse u razmeri 1:1.

Imam 5 neonki i 5 filomene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
banem
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2019
Poruke: 11
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2021 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam MTS puževe, 100ak komada, za gupike, žute moli ili žute kozice. 3-4 komada, ne tražim više, treba mi da popunim jedan manji akvarijum.

Razmena lično, kod mene na NBG ili po dogovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Biolog
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Sep 2016
Poruke: 4

PorukaPoslao: Čet Okt 21, 2021 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prdajem ili menjan sve ribice, kozice i bilje.

neon tetre, amber tetre, razbore, kuli kuli, albino coridore, amano kozice, najvise imam kripti.
takođe prodajem i opremu sve osim samog stakla.

zainteresovani naek se jave na aldrovandavesiculosa1990@gmail.com
Cena dogovro. birtno mi je da sto pre prodam.
menjam se za egzotične biljke ili eventualno zabe uz moju doplatu naravno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pingvinpilence
Akvarista



Registrovan: 22 Okt 2019
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2021 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam puno Anubias Nana var Barteri, raznih velicina, odrasle i pelcerice.
Menjam za sakura kozice (crvene, zute, tigraste..) ili neke kompaktnije mahovine.
Vadim iz akvarijuma tek kad dobijem ponudu, dogovor, Beograd, Konjarnik...

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nikola00




Registrovan: 20 Apr 2021
Poruke: 0
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2021 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjao bih 5 mladih mužjaka guppy za 3 mlada corydorasa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 19, 2023 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjao bih 4 matičnih zelenih barbusa i dva matična kribenzisa (mužjaci) za neke ribe tipa ancistrus, endleri ili neko bilje tipa microsorum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 20, 2023 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

menjam Ksifo većina crveni matični 4-5 kom. jedna pineple ženka i još 3-4 manja i par beba za lake biljke(prednost crypte,anubia), platy,cory,tetre,rasbore...

samo Beograd lična rezmena bez slanja

Image

Image


Poslednji izmenio chaosad dana Pet Okt 20, 2023 1:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ascaron
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2019
Poruke: 44
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Sub Dec 09, 2023 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam 10ak ancistrusa viška. Veličina cca 5cm. Ako neko ima nešto da razmenimo, neka se javi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 17, 2023 10:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

menjam ancistruse mlade crne za albino ženku ili mladunce,helena puževe,platy,cory,tetre,lake biljke(crypte,anubie,gupi trava...)

Samo Beograd lično bez slanja!


Poslednji put izmenio chaosad dana Pon Mar 04, 2024 6:39 pm, izmenio ukupno 6 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Razmena Plivac Razmena 0 Pet Maj 26, 2023 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koi skalari Beograd popindeed Ponuda 5 Pet Nov 05, 2021 1:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponuda - Beograd - spreman "plug... Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 12, 2020 6:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubie i pog.erectus, Novi Beograd manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Dec 29, 2019 1:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena Beograd Dragan996 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 02, 2019 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License