Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancitrusi jedu red moor panj Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
fudokan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Nov 2021
Poruke: 8

PorukaPoslao: Sre Nov 10, 2021 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skoro je aktiviran akvarijum od 300l i ubaceni su panjevi red moor. Primetio sam da ancitrusi ili koridorasi grickaju panjeve i prave na neki nacin sitne opiljke. Da li je moguce spreciti ili smanjiti?


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 10, 2021 10:53 am Snimi Poruku Nazad na vrh

senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Nov 12, 2021 9:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Red moor je prilicno tvrd ali mora malo, kad oni prelaze preko njega, da otpada, kod mene i svih ostalih je tako..nema sta da ti smeta, kad usisavas dno to se pokupi,tako da opusteno .. ne moze se smanjiti ili spreciti(jedino ako izvadis ancitruse Smile ), pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2021 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni to više liči na nešto što izlazi sa sadnje strane ancistrusa. Većina ancistrusa jede drvo. Ako nećeš da ti jede drvo ili prelakiraj, premaži drvo nečim ili izbaci ancistrusa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mangrove panj Uros Kg Razno 2 Uto Jul 20, 2021 6:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem panj ili cokot Imperatore Tražnja 0 Sub Jan 23, 2021 1:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj i podloga Salvatoree Tražnja 1 Uto Sep 08, 2020 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj pubicna__kost Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jul 25, 2020 11:55 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red moor wood, dva panja, veći i manji geronimo Ponuda 4 Ned Maj 24, 2020 11:04 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License