Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest black moly Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ivana Brkovic




Registrovan: 25 Nov 2021
Poruke: 2

PorukaPoslao: Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo svima ☺
Po prvi put mi se mresti black moly i kako izbaci ribicu istog sekunda je pojede, da li imate neki predlog kako da ih spasim?
Odovojila sam u plasticnu mrestilicu i stavila biljke na vrh, tako mi se gupike mreste, male padnu dole i sve bude ok…ovde ne uspeju ni da odu do povrsine, u sekundi ih pojede 😢😢😢
Hvala svima na pomoci!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2021 10:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

natrpaj više biljaka od dna do vrha da nemože da se okrene matora
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ivana Brkovic




Registrovan: 25 Nov 2021
Poruke: 2

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2021 12:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala za savet, sledeci put cu znati 🤗
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2021 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubaci Riccia fluitans. Ona im je i sklonište i izvor hrane u početku. Posle , kada malo porastu lako ih je hraniti samo izmrviš hranu i baciš po Ricci. Za godinu dana nećeš znati šta da radiš sa živorotkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moli m.vlacina Tražnja 1 Pet Jun 04, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black Moly Crni i Zuti, stari par meseci sstanko78 Na poklon 2 Pet Jun 04, 2021 11:51 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License