Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Biljni 35, 125, 240 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ivan_91
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2020
Poruke: 16

PorukaPoslao: Pon Jan 10, 2022 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni je Valisnerija zutela nakon sisanja.
Evo par novih slika 240 :
Image
Image
Image
Image

Inace Barbus titeja je uspela nekako da udje pre 3 meseca u filter, i pre neki dan sam je video kako pliva u njemu. Kako je prezivela 3 meseca tu pojma nemam, al nista joj nije falilo, samo joj je trebalo 2-3 dana da povrati boju opet Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 10, 2022 10:36 am Snimi Poruku Nazad na vrh

ivan_91
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2020
Poruke: 16

PorukaPoslao: Pon Jan 10, 2022 10:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje ovako:
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikollo
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2021
Poruke: 38
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Jan 10, 2022 2:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I sta ja sad da radim, da sisam dalje listove koji trule ne ide. Trulez verovatno prlja vodu i povecava negativne vrednosti vode i barski puzevi ili koji su vec oni zuckasti, tamno braon, pojavljuju se zbog toga pogotovo uvece kad se ugasi svetlo. Fotoperiod sam sad gledao na tajmeru i samo je 7h sa dve sijalice e14 ja mislim od 5w. Podloga samo sljunak. Jel ima sanse da se baci neka hemija jer je truljenje zaoravo ozbiljan problem zagadjuje vodu i oduzima vreme da se skidajj poklopci i osvetljenje da bi izbacio 3 liske.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ivan_91
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2020
Poruke: 16

PorukaPoslao: Sre Jan 12, 2022 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ono sto je trulo i lose iseci sto blize korenu.
A posto imas samo sljunak, ubaci neku prihranu kod korenja u vidu onih kapsula i cekaj Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikollo
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2021
Poruke: 38
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jan 12, 2022 4:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro si rekao ima smisla sto blize korenu ja sam sisao uglavom samo da se skine zuti deo lista a to je nekad samo koji cm. Jbg ne razumem se u pruhranu ali probacu malo jos da guglam resenje problema i te preparate. Mouda da narucim Rainforest mikrolemente jel to pomaze heh.
Izvini sto sam ti naruzio temu dobar ti je akv u svakom slucaju Very Happy.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljni AQ 300 l dulemali99 Razno 29 Pet Nov 04, 2022 5:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljni akvarijum za pocetnika-pomoc golff Početak u akvaristici 0 Sub Avg 14, 2021 12:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe i biljni akvarijum djilepfc1970 Ribe 2 Sre Okt 07, 2020 1:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 60l biljni svet Ultra Akvarijumi 6 Pet Nov 29, 2019 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Arduino LED kontroler i osvetljenje z... peconis Uradi Sam (DIY) 12 Pet Mar 29, 2019 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License