Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc oko identifikacije Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Rooster
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2021
Poruke: 28
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2021 1:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav forumasima. Jos jednom mi treba vasa pomoc. Naime, jos pre skoro godinu dana, uspela je da mi se prosvercuje ova biljka uz neke druge pelcere. Prosla je 3 akvarijuma od tad, i dosta je porasla od kada je pronadjena, a bila je samo od 2 minijaturna listica. E sad, problem je sto oduvek izgleda nekako slabasno, a mislim da su joj pruzeni svi moguci uslovi, co2, mikro i makro, cak je i tepih napravljen u tom akvarijumu. Koliko sam uspeo da istrazim, mislim da je vrsta Anubie, e sada mi je potrebna potvrda da li sam pogodio, i koja je podvrsta, kako bih joj pruzio maksimalne uslove koje trazi. Hvala vam unapred.

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2021 1:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2021 4:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cryptocoryne wendtii brown
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Rooster
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2021
Poruke: 28
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2021 5:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ipak je dobro sto sam pitao. Dobro da je ziva ostala godinu dana zalepljena za panj. Hvala puno na pomoci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pingvinpilence
Akvarista



Registrovan: 22 Okt 2019
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2021 12:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

posadis je u podlogu i za par meseci dobices biljku od 40cm visine sa listovima sirine 4cm i gomilom izdanaka okolo..takvih kakve sada imas
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2021 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene nikad nije tolika porasla, ali izdanke izbacuje redovno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pingvinpilence
Akvarista



Registrovan: 22 Okt 2019
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2021 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moja je izrasla u grdosiju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Rooster
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2021
Poruke: 28
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Feb 14, 2022 6:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan update posle nekog vremena. Par komada osmokota oko korena, i raste kao luda. Hvala jos jednom na savetima.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pingvinpilence
Akvarista



Registrovan: 22 Okt 2019
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 23, 2022 3:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ide u ovom pravcu Laughing

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License