Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Izbor filtera: Sicce Space EKO+ 100 ili Eheim 2215 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2022 9:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sam rece da od viska glava ne boli,moj akvarijum je duzine 1m, sa jedne strane je cirkulaciona puma a sa druge pumpa koja gura vodu iz unutrasnjeg filtera, obe talasaju povrsinu vode i to je to..e sad, da li je bas dovoljno ko tebe to moras proceniti sam, da ne bi lupao glavom uzmi pumpu i cao(ukoliko ti ne smeta njen zvuk, mada ove novije su prilicno tihe)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 07, 2022 9:17 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prodajem rasvetu EHEIM powerLED dayli... senkasenkasenka Ponuda 2 Ned Sep 25, 2022 9:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za velicinu filtera Zivadin Filteri i pumpe 4 Sub Nov 27, 2021 11:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe za veci akvarijum Yaesu Filteri i pumpe 5 Uto Apr 27, 2021 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter Eheim 2213 (classic 250) manastiriste Ponuda 4 Sre Feb 24, 2021 4:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License