Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mala suma... velika suma... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
djuka7810
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Maj 2020
Poruke: 8
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pet Dec 11, 2020 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,

Da predstavim i moj akvarijum. Svaka sugestija, kritika je dobrodosla..
Samo da napomene da mi je cilj da se napravi "suma", nepravilan raspored i bilje koje ce da se razvija lepo nadam se..

Dimenzije 80d x 45s x 55v.

Podloga - samo obicni kamencici, bez hranljive podloge, prihrana bilja preko easy life stapica i osmokot u kapsuli.
Filter - Atman ef3
Grejac - Atman 200w
Pumpa za vazduh - Tetratec APS 300
Rasveta - ukupno 5 t8 neonki od 18w
3 obicne daylight, 2 Arcadia original tropical.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 11, 2020 9:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

djuka7810
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Maj 2020
Poruke: 8
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2020 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update..
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuka7810
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Maj 2020
Poruke: 8
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2021 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo raste...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuka7810
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Maj 2020
Poruke: 8
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2022 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Update posle god dana... Promenjeno osvetljenje na led varijantu (atman lgm 600 plus dodatna led sobo traka) , biljke se jos navikavaju.
Dodajem profito i easy carbo.
Mali problem sa cupavom algom, ali nista strasno za sad..
Nadam se da ce u skorije vreme jos bujnije biti..
Kada sam promenio osvetljenje akvarijum je bukvapno stao...ali evo vraca se lagano...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mekses
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2022
Poruke: 37

PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2022 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo izgleda.

Kakvo je iskustvo sa Profitom i Easy Carbo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuka7810
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Maj 2020
Poruke: 8
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2022 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja zadovoljan... Biljke koje imam generalno nisu zahtevne ali uz dodavanje , znacajno bolje napreduju.
Njaveca promena je bila u svetlu sa 5kom t8 neonki na led i tu se video period stagnacije ali tad sam i poceo da dodaje.
U sustini korisno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pingvinpilence
Akvarista



Registrovan: 22 Okt 2019
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2022 4:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemoj da se ljutis ali lepse su boje bile sa starim svetlom (ili je do fotoaparata/telefona)
salji ove valisnerije nazad inace ce ti progutati sve.
svidja mi se kako grane sada stoje, lepa centralna postavka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
djuka7810
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Maj 2020
Poruke: 8
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2022 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma sto bi se ljutio... I meni je bilo lepse... Koristio sam 5 cevi t8 , dve arcadia original tropical i 3daylight..
Kada su crkle armature obisao sam 10 ak radnji da ih nadjem i nigde nema😂 Tako da odlucih da predjem na led (kao sve ce preci na led pa ajde i ja)
Nadam se da ce biti dobro .. Pusta valisnerija nove pelcere ali treba joj vremena, prilagodjavanje😂😂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2022 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

djuka7810 ::
Ma sto bi se ljutio... I meni je bilo lepse... Koristio sam 5 cevi t8 , dve arcadia original tropical i 3daylight..
Kada su crkle armature obisao sam 10 ak radnji da ih nadjem i nigde nema😂 Tako da odlucih da predjem na led (kao sve ce preci na led pa ajde i ja)
Nadam se da ce biti dobro .. Pusta valisnerija nove pelcere ali treba joj vremena, prilagodjavanje😂😂


Nemoj da ti bude zao, pravis ustedu energije! Goo Green!!!! A i navici ces se vremenom, a za lepsi izgled na slikama mozes vrv da iskoristis filtere....video si kako filteri mogu da od akrepa naprave lepu osobu??? Valjda mogu i od cudne boje svetla iznad akvarijuma da naprave nesto prijatnije oku Smile Sao napred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuka7810
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Maj 2020
Poruke: 8
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Ned Mar 13, 2022 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahah hvala...
Kad se ozeleni jos bice to kako treba..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Velika ribica bobislav Arhiva Malih Oglasa 2 Čet Jan 23, 2020 1:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mala-veca POMOC Milos91 Razno 48 Uto Nov 27, 2018 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka nasa mala odgajivacnica Brzi87 Akvarijumi 16 Pet Dec 09, 2016 9:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mala mala tanganjika Andjelija Afrički ciklidi 13 Sre Jul 13, 2016 11:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Boca za CO2 mala iz automobila. Betmen Ostala oprema 2 Pon Jun 13, 2016 11:42 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License