Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2022 8:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav. Zeleo bih da pokusam da razmnozim gupije pa me interesuje koje bi dimenzije akvarijuma bile idealne za ovu svrhu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2022 8:50 am Snimi Poruku Nazad na vrh

liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2022 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

30ak litara bice sasvim dovoljno
Guppy nisu nesto zahtjevne ribice
Za razmnozavanje ti je potrebno zenka i par muzijaka i imat ces uspjesan okot
Guppy su zivorotke sto znaci da radjaju zive malce sposobne za plivanje odma nakon okota ali
jedino sto ti je potrebno je mrezica na dnu akvarijuma jer su kanibali pojedu svoje malce
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2022 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala zna odgovoru. Upoznat sam sa gupi ribicama ali u zajednickom akvarijumu nikad nisam usoeo da ocuvam malce tako da sam planirao da pravim ili kupim akvarijum koji bi hio za tu svrhu ali nisam bio siguran oko velicine i dimenzije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borci, razmnozavanje Mikicaaaa Početak u akvaristici 0 Sub Jan 06, 2024 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License