Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kozice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2022 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav. Imam dve amano kozice u akvarijumu od 15 litara. Zanima me da li je neko imao iskustva da drzi mladj gupija u istom akvarijumu sa amano kozicama da li ce ih kozice pojesti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2022 7:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 23, 2022 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,nece ih pojesti,makar kod mene kozice su skroz ne zainteresovane za mladj koji pliva oko njih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ljubisa03
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2017
Poruke: 77
Lokacija: Kula, vojvodina

PorukaPoslao: Sub Apr 23, 2022 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dokle su žive, mrdaju i plivaju, neće...
Bez brige
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Apr 28, 2022 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala vam na odgovorima. imam jedno 40 mladji dupika a u ovom drugom akvarijumu imam kraljevske neonkice i dve amano kozice pa sam mislio da neonke prebacim u zajednicki akvarijum dok mladj malo poraste jer ce im sigurno biti bolje u akvarijumu sa kozicama nego u kotilici u zajednickom akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem Red Cherry kozice NS uki01 Tražnja 0 Sre Mar 30, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License