Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rupe po listovima biljaka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 15, 2022 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa to rade kada ti ne gledas :DDD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 15, 2022 12:26 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Ikebana
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2022
Poruke: 35

PorukaPoslao: Ned Maj 15, 2022 11:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta da radim sa ancistrusima? Ne bih da ih bacim, ravnopravan su stanar su akvarijuma, imam dva komada, manji su.

Imam, tablete spiruline, znam da kada ubacim cetvrtinu table, ancistruji navale kao ludaci, rasteraju sve kozice... Mozda mogu time da ih dohranjujem??? Ili da ih poklonim nekom nekome??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2022 12:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav,nemoj se mnogo uzbudjivati oko njih,posadi jos biljaka ,obari im malo krastavca 4,5 koluta ,malo spirul;ine i to je to,ja sam ih imao u ak,do pre 7 dana preko 50komada,mreste se ko ludi i dok su mali dobri su redari-sve ciste,interesantne ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadnja biljaka Milivoje Lampa Biljke 6 Sub Jul 30, 2022 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pelceri biljaka Zira Tražnja 0 Čet Avg 12, 2021 5:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crne tačke/ fleke na listovima SanjaP Biljke 14 Pon Apr 12, 2021 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mix biljaka—crveno dominantno :) manastiriste Ponuda 2 Pet Mar 19, 2021 1:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License