Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kanister filter od cevi fi 110 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Jul 30, 2022 9:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam koristio vise modela iz eheim clasic serije. Meni su previse bucni i komplikovani za odrzavanje cak i sa brzim spojkama. Nikad nisam koristio potpuno nov proizvod vec neke polovne, mada je bilo potpuno novih polovnjaka.... Da sada kupujem vilter pre bih isao na neku drugu od ehejmovih serija. Takodje u vise navrata sam koristio JBL i sada ga koristim. Izmedju ova dva moj glas ide JBLu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 30, 2022 9:41 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Avg 04, 2022 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledao sam JBL i skuplji je od eheima ja gledao nesto tako od 8-9000. Svakako hvala na odgovoru pa mozda i uzmem JBL ako nadjem neki polovan u dobrom stanju. Ako ne pogledacu neku drugu eheim seriju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ljubisa03
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2017
Poruke: 77
Lokacija: Kula, vojvodina

PorukaPoslao: Sub Avg 06, 2022 11:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moj glas za jeftino a dobro ide za atman ef4.
lak za odrzavanje, nije bucan. velik. jedino zbog toga je tezak kad moram da ga izvucem iz kredenca
polovni oko 60 evra.

moj glas za skupo a malo bolje od onog gore pomenutog je JBL.

Einhem samo nov....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Avg 07, 2022 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod ehejma ima ona profesional i expirience serija filtera. Imao sam 2 ili 3 filtera iz te (exp.) serije, polovna i svi su bili razumno tihi a laki za odrzavanje... Princip rada kao atman.... Iz izkustva mogu reci da kineske kopije cesto budu mnogo bolje od originala a realno atman je toliko ime da sumnjam da mozes da pogresis sa njim. Mislim da sam samo jednom imao atmanov kanister ali se vise ni ne secam kakav je bio.... Cim ga ne pamtim po zlu, vrv je bio solidan🙂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2022 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista onda cu da gledam da pazarim neki novi atman. Posto mi je akvarijum od 45 l ne znam da li da uzmem najjaci model posto planiram i u skorije vreme da uzimam i veci akvarijum do 200l da li ima regulaciju protoka ili protok nece boti prejak za 45l.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ljubisa03
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2017
Poruke: 77
Lokacija: Kula, vojvodina

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2022 10:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve može da se izregulise. Npr on ima ventile, pa mozda malo smanjila na ventilima ulaz i izlaz. Stavis Tanja creva, ne od 22mm, nego od 16mm. Na kraju u akvarijum ne stavis sprej nego da kapljice kapaju kroz cev.
Mada mislim da ef 3 radi posao do 200l. Posto verovatno neces drzati velike ribe kao heros ili Oskar. Ako ne budeš zadovoljan, uzmes atman predfilter. Super stvar.
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2022 1:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiram da drzim neonke koje imam i sad i eventualno razbore samo bih naravno sa vecim akvarijumom povecao i broj ribica naravno ako nekad budem imao zelju da cuvam ciklide ili tako neke malo vece ribe verovatno bih razmisljao o vecem spoljnom ili sump filteru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License