Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi 50-60L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Trifke98
Akvarista



Registrovan: 04 Apr 2017
Poruke: 24
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2022 10:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima evo da predstavim jedan tek formiran manji akvarijum oko 50-60L
Filter spoljni dvokomorni uz njega sam dobio od materijala ide sundjer pa ide kesica sa neke ugljane kuglice pa opet sundjer
A pumpica je 300l/h
Tu je grejac 100w
Osvetlenje je trenutno neko led to cu da menjam posto planiram da stavim neke biljcice tipa valinserija i neka nanica tu cekam vas odgovar da vidim koje osvetlenje da stavim posto nzm kako ide to
Sto se tice cikliranje akvarijuma to sam ubrzao uzeo sam od druga mat za filter i dao mi 30%vode iz njegov akvarijum i tako sedeo nedelju dana
Trenutno se u njemu nalaze 6 barbusa
Evo trenutno stanje akv
https://dodaj.rs/image/LhWHS2
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2022 10:40 am Snimi Poruku Nazad na vrh

dk
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2019
Poruke: 15

PorukaPoslao: Sre Avg 17, 2022 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izbaci ugalj, stavi siporax na dno, pa sundjer preko i onda perlon vatu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skroz novi u akvaristici BogdanM Upoznavanje 0 Sre Nov 24, 2021 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 Punjenje Novi Sad sstanko78 Ostala oprema 0 Sub Avg 28, 2021 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi i Ja i Aqvarijum.. Aq*At Upoznavanje 0 Sre Jul 07, 2021 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko osvetljenja za novi akvarijum filip_ribac97 Rasveta 1 Pon Nov 23, 2020 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License