Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 RO uredjaj kupovina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ikebana
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2022
Poruke: 35

PorukaPoslao: Sub Nov 26, 2022 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz ljudi, par pitanja u vezi RO uredjaja.

Ozbiljno razmisljam o kupovini RO uredjaja.
Trebaju mi konkretni saveti sto se tice navdenog.

Gedao bih neku jeftiniju varijantu posto mi je pre svega potreban za akvarijim.

-Bitno mi je da je jeftin (koliko on to moze biti)
-Da dobro radi svoj posao.
-Da su distupni zamenski delovi (filteri i membrane)
-I da je cena zamenkih filtera i membrana pristupacna.

Razumem da je koliko para toliko muzike, i da ima uredjaja od 100-1000€,
Treba mi predlog za neki BEST BUY.

I jos po neki savet ako imate. Hvala puno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 26, 2022 8:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2022 9:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kucaj u google Krajiška CST.

Tu možeš naći sve što ti je potrebno, rezervnih uložaka ima uvek, rade sisteme za preradu vode, ali rade i male RO aparate (sarađuju i sa NOBEL-om).

Cene su sada nešto veće od 100 € za osnovni set (dva pred filtra, končani i aktivni ugalj, pa membrana), a uvek možeš dodati još koju kolonu u zavisnosti šta ti je potrebno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ikebana
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2022
Poruke: 35

PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2022 1:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://www.kupujemprodajem.com/kucni-ljubimci-oprema/akvarijumi-i-oprema/filter-za-vodu-filter-za-akvarijum-i-pivarstvo-ro/oglas/72233267

Valja li ovo, tj. Isolati li se ili ima nesto bolje za ovu ili slicnu cenu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ikebana
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2022
Poruke: 35

PorukaPoslao: Pon Dec 19, 2022 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi, pozz narucio sam ro uredjaj preko KP iz Beceja, sistem kosta 12.000 sa tri predfiltera i ro membranom, ukupno 12.000din.

Imam jedno pitanje, nije bas vezano sa akvarijumom al ajde. Obzirom da sam iz Beograda i da je voda sa cemse dobrog kvaliteta, da li se tzv "otpadna" voda koja prodje kroz filtere uredjaja, a ne kroz RO membranu moze koristiti za nesto.

Lik mi rece da se ta "otpadna" voda moze koristiti za pice i da je kvalitetnija od cesmovace jer je prosla kroza 3 predfiltera, a ne i kroz membranu pa je samim tim cistija ali ne i "mrtva" voda, sto do nekle ima logike, a opet sa druge strane se zove otpadna voda.

Izvinte ako je glupo pitanje al ko pita ne skita.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina i formiranje novog aquariuma Nikola.M95 Početak u akvaristici 27 Sre Nov 06, 2019 8:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina plasticne pregradne resetke??? amsterdamxxx Ostala oprema 8 Čet Okt 03, 2019 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina putem interneta??? DejanNO Razno 4 Ned Sep 17, 2017 4:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati RO uredjaj za omeksavanje vode + Akva... Ralke Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Mar 19, 2017 11:25 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License