Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bakterijsko raspadanje peraja Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daniela 1307, lepo bi bilo da nam u temi upoznavanje napises par reci o sebi, da u profilu popunis odakle si, da procitas prvo najosnovnije stvari ovde na forumu pa tek onda da se krene u diskusiju. Ovo ovako je mlacenje prazne slame, veruj mi. Daj cetvrt leka, daj trecinu, zameni pola vode bla bla a sam aq kao celina ne ispunjava minimum minimuma! Poslusaj me...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 5:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Daniela1307
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2010
Poruke: 48
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 5:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok hvala svima....vec mi je blje ribicama....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesantno...
Ali u svakom slucaju drago nam je svima da im je vec bolje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Daniela1307
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2010
Poruke: 48
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 14, 2010 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile imam samo joedno pitanjce ko zna moze da mi odg.....sta treba da radim da mi se bakterije ne bi vratile u vodu...ili da se ne bi stvorile kada budem kupila veci aq???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Okt 14, 2010 7:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nista, neces valjda da stojis sa motkom pored akvarijuma pa da ima nedas da udju Smile Smile Wink
Samo pazi sta unosis u akvarijum, i kako unosis...
Nemas samo tu bakteriju, imas puno bolesti u akvarijumu koje mogu da napadnu tvoje ribice...
Kad kupujes ribice izbegavaj one smusene, a pogotovu ako vidis negde mrtvu ribicu... vise gledaj one zivahnije... one bi po pravilu trebalo da su zdravije...mada nije uvek pravilo.
Kad kupujes bilje, obavezno ga sterilises u rastvoru hipermangana... sve to imas u delovima za pocetnike...
Imas i na naslovnoj-glavnoj strani sajta lepo objasnjeno ukratko za pocetnike...
i obezbedi neki manji akvarijum od 10tak litara ili malo vise koji bi koristila kao karantinski akvarijum - kad ti se neka ribica razboli prebacis je tamo da nebi i ostale zarazila, ili da kad kupis neke nove ribice tu ih drzis par dana do nedelju dana da vidis dali je sve u redu sa njima pa ih tek onda stavljas u glavni akvarijum... isto ga mozes koristiti i kao mrestiliste...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Okt 14, 2010 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za pocetnike.... sto vise tema i postova budes procitala , to je veca mogucnost da odrzis akvarijum i vodu u njemu sto cistijom i pogodnom za zdrav zivot Flore i Faune.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slijepljena peraja kod borca Elena2901 Ribe 2 Pet Avg 24, 2018 5:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ostecena peraja, fin rot ili ne... Jorimir Bolest 9 Sub Jul 14, 2018 6:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Colisa, izraslina na korenu peraja Woodoo Bolest 2 Pet Avg 11, 2017 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License