Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Identifikacija bilja Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio sam 3 velika bonsaija za akvarijum sa biljem na njima . Jedno mi se cini da je bucephalandra a drugo kripta. Ako moze neko iskusniji da potvrdi

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 25, 2023 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavarno prelepi žbunovi,meni ovo prvo ne liči na crypte i to je neka bucephalandra duguljasta,možda da uslikaš neki komad pojedinačan pa da okačiš da se lakše prepozna.
Odakle si nabavio tolike jel neki uvoz iz Azije?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 25, 2023 10:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

možda neka catherine ili crocodile mada ima još raznih uskih duguljastih vrsta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Čet Maj 25, 2023 11:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Biljke su na bonsaiju, stare su 3 godine i dosta je truda ulozeno da se kreira krosnja. Evo jos jedne slike u originalnom skejpu i malopre kad sem izvadio bonsai samo za slikanje.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Čet Maj 25, 2023 11:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chaosad ::
Stavarno prelepi žbunovi,meni ovo prvo ne liči na crypte i to je neka bucephalandra duguljasta,možda da uslikaš neki komad pojedinačan pa da okačiš da se lakše prepozna.
Odakle si nabavio tolike jel neki uvoz iz Azije?


Iz evrope sam doneo, bilo je uslov da uzmem i to uz opremu koju sam kupio Smile Razmisljam da li da ih koristim za svoju postavku ili da ih prodam, mada realno ne verujem da za ovako nesto i postoji kupac kod nas jer prilicno skupa stvar.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Čet Maj 25, 2023 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chaosad ::
Stavarno prelepi žbunovi,meni ovo prvo ne liči na crypte i to je neka bucephalandra duguljasta,možda da uslikaš neki komad pojedinačan pa da okačiš da se lakše prepozna.
Odakle si nabavio tolike jel neki uvoz iz Azije?


Iz evrope sam doneo, bilo je uslov da uzmem i to uz opremu koju sam kupio Smile Razmisljam da li da ih koristim za svoju postavku ili da ih prodam, mada realno ne verujem da za ovako nesto i postoji kupac kod nas jer prilicno skupa stvar.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 25, 2023 12:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ovo ima 100-tine komada, pa jedino pojedinačno na komade po 300-400 din da polako da razređuješ pa i to je velika količina ima za celu srbiju da snabdeš.

možda nekoj od ovih luksuznih prodavnica Akvarijum centar ili art kad nekom kupcu prave i scape-uju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Čet Maj 25, 2023 12:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Videcu kad budem formirao novi scape da ih iskoristim ako ne uspem da prodam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Identifikacija nezvanog gosta Stefan89 Ostali Stanovnici 0 Pon Jun 12, 2023 2:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ima li neko nešto da pokloni a nešto ... Dedapočetnik Na poklon 0 Pon Mar 15, 2021 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija puža Vecha Ribe 2 Sre Dec 30, 2020 3:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija puža. IvanBo Ostali Stanovnici 7 Uto Nov 10, 2020 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License