Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Anentome Helena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesto sam ovih dana ,cuo ,da su A.Hellene kanibali, da l je to tacno jel zna neko.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 11:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Ned Okt 03, 2010 1:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svi puzevi su kanibali kad ostanu bez hrane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Okt 03, 2010 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje male Helenice...

Image

Kozice i Helene...

Image

Odrasle Helene ...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Okt 15, 2010 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledajte gde sve C.Helena moze poloziti jajasca. Na pruticu od decijeg balona, odnosno co2 boci. Dokaz, da Helene ne polazu 1 *jedno jaje* vec vise .

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Okt 15, 2010 4:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

no1 a kako to prutic moze da ti bude CO2 boca? nisi li pogresio u kucanju mozda?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Okt 15, 2010 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam pogresio, kroz ovu cevcicu iz boce u akvarijum ide co2. Pusti cevcicu, Gledaj jajasca !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Okt 15, 2010 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 ::
Na pruticu od decijeg balona, odnosno co2 boci.

ipak si pogresio Smile
Lepo lepo... I koliko ih ima? jesi brojao? iiiiii... koliko dajes meni? Smile

E, da, isto me tako i interesuje (mozda cu ispasti glup mada je glup samo onaj koji ne pita Smile ) dali su svi puzevi hermafroditi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 1:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel se helene mnoze kao lude kao i ostali puzevi ili su malo normalnije? Po ovoj cevcici izgleda da se trse jako cesto... i po cemu su bolje od ostalih puzeva, ako su bolji...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 9:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa helene ubijaju druge puzeve...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 9:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

joca93knj ::
pa helene ubijaju druge puzeve...


Tako je, ne jedu biljke ,i ne razmnozavaju se tako brzo, treba dug period, da bih od male velicine dostigla ,maticnu za razmnozavanje ,reprodukciju. Kod helena je potreban par, muz. i zenka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moraci i ja da ih nabavim .....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam da ubijaju druge puzeve, nisam ni planirao da ih drzim zajedno vec sam samo hteo da vidim da li imaju i jos nekih vrlina i mana, hvala na odgovorima moracu da ih nabavim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 7:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledajte na slici ,nisu neke, nisam mogao bolje, kako C.Helena obuhvata puzica i bukvalono ga isisava. Na drugoj slici i na istom mestu posle nekih pola sata ostala je samo ljustura od puzica potpuno prazna da visi na bilju.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ne bi pravio novu temu da putam ovde..nisam imao puzice u aq neki dan sam kupio dve ribice i slucajno uleteo jedan puz tad je bio mali al za 7 dana on vec vec porasto i vec sam primetio 10-tak malaca....to su neki braon sa crnim tackama jel mi moze ko reci koja je to vrsta??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj sliku pa da vidimo šta je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka puž Helena chaosad Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Feb 27, 2020 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Helena puzevi nikouro Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Dec 12, 2018 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Clea Helena i Malezijski puzevi. Skybuffalo Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 23, 2018 12:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License