Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Puz jabucar (Amazonac) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Pet Dec 11, 2009 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 11, 2009 3:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Pet Dec 11, 2009 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

2 slika najlepsa,i ostale nisu lose Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Krimix
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2009
Poruke: 32
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2009 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro ljudi i sta bi sa tim silnim grozdicima? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Krimix
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2009
Poruke: 32
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2009 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaboravih, slike su predivne. Nadam se da cu i ja uspeti da uzmem akvarijum odavno me vuce ta zelja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Sre Dec 23, 2009 1:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko dugo amazonac moze da izdrzi van vode? Malopre sam nasla jednog iza akvarijuma, neznam koliko je dugo bio van. Vratila sam ga u vodu. Cekam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pet Dec 25, 2009 2:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i sta je bilo sa onim grozdjem Very Happy???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Pet Dec 25, 2009 12:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma taj je neki koji nije aktivan clan...nece on ni da dodje..Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aginor
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 28, 2010 1:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jana ::
Koliko dugo amazonac moze da izdrzi van vode? Malopre sam nasla jednog iza akvarijuma, neznam koliko je dugo bio van. Vratila sam ga u vodu. Cekam.


Dobro ti se nije dogegao do kreveta. Laughing

Ja sam imao prilično... nazovi loše iskustvo sa ovim pužićima pre 2-3 godine.
Jednom sam kupio neku biljčicu za koju je bio zakačen ovaj puž koji je kasnije porastao i nisam uopšte video da je postavio hrpu jaja iznad površine vode jer mi se akvarijum preko noći napunio malim žutim puževima. Bilo ih je sve više iz dana u dan sve dok ih jednog dana nije bilo toliko puno da skoro nije bilo ni mesta za više. Stalno rastu, ima ih svuda, jednostavno više ne služe za ukras, ružno izgleda... Taj akvarijum je sada rasformljen, prazan.
Inače, kako da se otarasim tolikih puževa kada ih ima mnogo u akvarijumu, nemoguće je IZVADITI ručno toliko malih puževa ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Pet Jan 29, 2010 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jednostavno: botia.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
egzo
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2009
Poruke: 79
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 30, 2010 1:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mome puzu se krnji oklom ( vise nema spic) i javljaju mu se bela ostecenja po novooformljenom oklopu.
Ima li neko ideju zbog cega mu se to desava?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo Messenger
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Sub Mar 06, 2010 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Sub Mar 06, 2010 12:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Mar 06, 2010 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakvi lepi nokti Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Sub Mar 06, 2010 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam ja ideju zasto ti se desava da mu se krnji oklop jednostavno izbaci jednu trecinu vode i ubaci malo tvrde vode ili cesmovace jer oni traze malo tvrdju vodu i polako za nekoliko dana opet ce im se vratiti oklop na staro
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 20, 2010 10:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neko rece (cini mi se) da amazonci nisu hemofroditi??? Ako je tako, onda resenje za problem prenamnozavanja moze biti to da se u aq ubace samo puzevi istog pola. Ali kako ih razlikovati? Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrus vs amazonac sudyxor Ribe 0 Uto Feb 27, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ljubicasti amazonac i kozice somit Arhiva Malih Oglasa 3 Pet Nov 18, 2016 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amazonac sumi Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 19, 2016 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puz amazonac mi jede biljke J-Bone Početak u akvaristici 5 Pon Avg 29, 2016 1:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License