Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li ova gupika treba da se okoti? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mia97




Registrovan: 16 Okt 2010
Poruke: 1

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam pocetnik.Imam jednu gupiku i htela dam da vas pitam da li ce se ona okotiti.Ona crna tacka kod analnog otvora ko da se povecala i postala tamnija.Takodje,stomak joj se malo udebljao.Da li to nesto znaci?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 10:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....t1299.html

Mia, evo ovaj link... protrci malo kroz teme, naci ces sve sto ti treba... srecno sa zenkicom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Okt 17, 2010 11:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obavesti nas kada se bude okotila i koliko malaca imas ... srecno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Okt 17, 2010 12:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mogla bi da se predstavis u podforumu upoznavanje i kazes nesto o svojim akvarijumina(mu). i napisi gde zivis (grad)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
markesa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2010
Poruke: 82
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 17, 2010 5:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta mislite kada ce opet neko postaviti pitanje kada ce se gupi okotiti pa ovo je haos ljudi prvo pretrazite forum pa ako nema to sto vas interesuje onda pitaj Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zapocinjem opet ciklus, treba mi pomo... Nebojsa92 Početak u akvaristici 2 Čet Maj 07, 2020 8:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Treba mi Atman Ef 1 kanister filter Gizmo Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Apr 30, 2020 2:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li treba Prelepljivanje akvarijuma... Spavalica13 Akvarijumi 18 Pet Okt 25, 2019 2:27 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License