Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako da uslikam gupiku...? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Uto Okt 19, 2010 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neko zna nacin na koji moze da se uslika gupika,a da ona pritom miruje, neka mi kaze.. Ne vredi ni da ih hranim ni nista,ne staju.. Ja izgubih zivce ovde... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 19, 2010 11:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Okt 19, 2010 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vezi je sa najlonom za pecanje za kakvo drvo Very Happy

i ja kad sam ih slikao nikako da ih uhvatim takve su plivaju na sve strane Smile , neko ce ti reci probaj ujutro da ih slikas kao tad su najmirnije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Uto Okt 19, 2010 11:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda da mi samo to preostaje Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Okt 20, 2010 12:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupi punjac baterija i .... samo skljocaj smeh .... Zauzmi poziciju pored akvarijuma , primiri se i cekaj ... usto mozes i koju da uslikas, onako iz dosade
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Okt 20, 2010 12:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pokusaj da povecas brzinu zatvaranja blende, ako imas tu mogucnost na aparatu, tad ti nisu slike razmazane, ali tebi je kolko vidim po slikama, ti imas problem sa balansom belog, znaci, tu malo probaj da steluje, mozesd da izabiras po opcijama kakvo je osvetljenje - spoljno, neonsko, zivino itd itd, ali je najbolje kad uzmes da sam rucno nastelujes tako sto uperis u neki beo papir ili drugi objekat i skljocnes... i ako ti je papir pod tim svetlom bio zut on se automatski prepravi na beo, kao i sve ostale boje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sre Okt 20, 2010 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brate, izbaci je iz akvarijuma i kad prestane da se koprca onda je slikaj, pa je vrati u akvarijum...videces da se samo pravila da je mrtva Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Okt 20, 2010 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahaha, najlakse je uslikati je ujutru kad se upali svetlo, neke od njih jos "sanjaju" pa je mozes lepo natenane uslikati. spremis aparat i cekas da se upali i skljocaj...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sre Okt 20, 2010 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Heh,aj probacu tako,hvala Smile
Labeo,ni taj tvoj predlog nije los Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sre Okt 20, 2010 1:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na usluzi batac Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Sre Okt 20, 2010 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sredi jedan akvarium za slike samo Smile inace nema sanse Smile

Evo jedan dobar artikal za to :
http://www.guppydesigner.com/i.....ng-guppies
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka trihogaster napao gupiku nikola791 Bolest 5 Čet Apr 08, 2021 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License