Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cime da usisavam dno aq? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidis, interesantna je ta tvoja zamisao vezana za vodokotlic...ali, evo problema ozbiljnije prirode:
Ti znas koje ja ribe drzim? Zamisli tako ti dodjes kod mene, sednes lepo i obavis sta imas i povuces vodu ono prvi put a da ne ustanes Laughing
A fixni prazan, a na mob nemamo kredita da zovemo hitnu... Laughing Laughing
soba a da nema aq...ima kuhinja ako ne racunamo da su spajz i kuhinja nekako jedno. Mada odvojena je vratima od njega. Znaci ima, da. Kuhinja nema aq. Imala je i ona, ali mi je neko rekao da se ne uklapa aq uz mikrotalasnu i frizider pa sam ga premestio pored tj ispod velikog Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 6:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 6:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahaha, kad bi me ugrizla skocio bi kao silvester u crtanom Smile odleteo bi do hitne Smile
Haha, cudi me da nisi izbacio mikrotalasnu i frizider Smile al zena bi te ubila Smile Pa napravi i od frizidera pola aq pola friz Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema sanse, vec je pola friz. pola zamrzivac. Ali videces ti to vec kada budes dolazio da ga servisiras, zlu ne trebalo...
Odosmo u offtopic, ali malo sale nije na izmet Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa izbacimo zamrzivac i eto ti, jos ima i izolaciju, uuu al bi dobro bilo Smile
I ja se izvinjavam za dobar OFF, mada malo sale nije na odmet, ne na izmet sale Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja koristim Saletov metod xD
Sto se usisavanja tice...
samo je malo modifikovano... umesto creva koje Sale koristi, uzela sam obicno akvarijumsko crevo (ono sto ide od filtera do pumpe ili od pumpe do rasprsivaca...) i na njega nakacila slamcice, one kupovne velike... i nanizem dve, tri slamcice i crevo... posto imam slamcice, ne moram da guram ruku do dna Smile
To je dobro ako je manji akvarijum, usisava polako, ali je super ako nemate nista drugo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E, ako se vec hvatamo creva moje nije ove boje Smile
Moje crevo je providno celom duzinom. Ovo je prvo crevo koje sam koristio za menjanja vode u aq i ne bacam ga :p
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 9:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije bitna boja xD
vec sirina-debljina-protok... sta li je vec xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
markesa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2010
Poruke: 82
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 23, 2010 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

saletov metod extra jel ne steti ribicama voda direktno iz cesme zbog hlora i sl
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imas i da kupis gotovo 250 din u pet shopu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Cime hraniti mladj nebojsar Razmnožavanje 10 Uto Maj 12, 2020 7:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka sta sa cime moze gotika Ostali Stanovnici 4 Pet Mar 13, 2020 3:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum propusta na spoju - cime pr... Zivadin Uradi Sam (DIY) 18 Sre Mar 11, 2020 9:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako cistite dno akvarijuma i cime? ValentinaTina Početak u akvaristici 5 Čet Feb 06, 2020 11:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ATMAN unutrasnji filter - Cime ga &qu... uki01 Filteri i pumpe 9 Sre Feb 05, 2020 11:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License