Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problem sa akvarijumom...Molim za pomoc!!1 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FSTEFANF
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 6

PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 4:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

poceo sam sa cikliranjem akvarijuma pre nedelju dana.....nemam jos uvek ribice...
Sa unutrasnje strane aq po uglovima celom visinom hvata mi se neka bela ljigava sluz.......Tamo gde je silikon a i negde po staklu kao bele linije...
Silikon je dobar,tj nije od njega......
Shta bi to moglo da bude?
Cuo sam da je mozda neka hemijska reakcija vode i nekog materijala,kao da je los kvarcni pesak....
Ako neko ima neku ideju shta bi to moglo biti recite molim vas.... Hvala unapred...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 4:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To su plesni verovatno, neuzbudjuj se, ancitrus ili amazonac ce to srediti... A vremenom ce se i samo povuci... ako je to to, okaci neku sliku...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da nije plesan a i da jeste, nista strasno ( slika bi pomogla mnogo, ali posto nema, aj da nagadjamo Laughing ).
U svakom slucaju, akvarijum je u fazi cikliranja i u narednih mesec dana mozes da ocekujes i belu vodu kao mleko. Kada se sve zavrsi, mislim da ce ancistrus da uziva ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Okt 26, 2010 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ja sam imao tih problema prvih dana tokom cikliranja pa ti uporedi i reci da li je to to.

http://img59.imageshack.us/img.....e0141t.jpg
http://img23.imageshack.us/img.....e0143d.jpg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Uto Okt 26, 2010 1:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

verovatno je kod njega jos penastije i vece, na to sam mislio kada sam rekao plesan. Ma samo strpljenja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
FSTEFANF
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 6

PorukaPoslao: Sre Okt 27, 2010 1:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi a jel moze plesan da se javi po uglovima akvarijuma?
Mislim nemam u aq ni ribice ni nikakvo drvece....ali mi se pojavljuje neka bela sluz ljigava poo uglovima akvarijuma gde je silikon celom visinom.....a silikon je dobar sigurno....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Sre Okt 27, 2010 9:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguce je,ako mozes slikaj, da budemo sigurni...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Sre Okt 27, 2010 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Spojila sam ti teme jer nema potrebe da otvaraš dve iste. Ako neko zna, odgovoriće ti, nemoj biti netrpljiv. Uostalom, bez slike neće niko da predviđa, šta sve to može biti. Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License