Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancistrus - mrest Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 1:12 am Snimi Poruku Nazad na vrh

zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Čet Okt 28, 2010 1:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da budem dosledan, mali ancistrusi (jos uvek kod oca u "vrticu" Smile )




Image





Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Okt 28, 2010 9:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moram i ja da se pohvalim sa malima Very Happy

Image
Image
Image

Muzjak ih jako dugo cuva, pokusao sam male da hranim sa krastavcem i ostalim stvarima al jedino spirulina koji ce pomoci da ti ostanu svi mali ostalo je dzaba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Okt 28, 2010 9:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast a sa cime hranite te male ancistruse ?

ja imam 4 mlada i skoro nimalo ni ne rastu a proslo vec nekoliko meseci Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Okt 28, 2010 9:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citat:
Muzjak ih jako dugo cuva, pokusao sam male da hranim sa krastavcem i ostalim stvarima al jedino spirulina koji ce pomoci da ti ostanu svi mali ostalo je dzaba.

Procitaj vec kad je napisano Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pet Okt 29, 2010 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas su mladi izasli iz saksije, i nisu bas mali Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Sub Okt 30, 2010 11:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast zlay rekoh ti ja samo da se naviknu na novu sredinu i krece razmnozavanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 1:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam ubacio muzjaka i zenku u mresni aq...stavio sam im saksijicu i zasadio nekoliko biljaka...zenka se bila prividno udebljala...i tako su tu sedeli negde oko mesec dana...i danas ja vidim da je zenka dosta mrsavija nego sto je bila...a muzjak ne izlazi iz saksijice...ja msm da je to to...ali videcemo...a dali smem da podignem saksijicu da vidim dali ima ikre...msm da ako ima da ne stresiram muzjaka dok cuva gnezdo....???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 11:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne diraj nista sam ces videti ako za desetak dana izadju mali to je to a i primetices ovih dana da muzjak nikako ne izlazi ako ima ikre
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

muzjak izadje na 10-tak sekundi posedi na panju i onda se uzurbano vraca u kucicu....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo meni je muzijak i jos jedna zenka vec poodrasli, mujaku se lepo vide brkovi, i cini mi se kao da su se izdvojili od ostalih, uvek su jedan u blizini drugog, inace ima jos 3 kom ali su manji.
Kako ide, kad im izrastu brkovi kogu da se vec mreste tj. muzijaci...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ipak je bolje sto nisam dirao nista...ipak je imalo ikre...sada je vise nema tj...sada ima malih ancija puna kapa....svi su se skupili na jednom mestu...a otac ne da ni da se proviri unutra...hvala svima na odgovorima....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cuo sam da muzjaci mogu da izguraju 2 legla za mesec dana...a zenke samo jednom da poloze ikru...a gledajuci ovaj klip svatio sam da muzjak moze da oplodi i jaja kod vise zenki od jednom tokom jednog mresta???...vredi pogledati




Link


Poslednji izmenio nikouro dana Uto Nov 19, 2013 11:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 1:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kod mene je isto muzjak plodio ikre u mrestu kod 2 zenke u razmaku mozda nekoliko sati. Obe su bile naduvene i mislio sam da je bolest pa sam ih redovno proveravao i odjednom video u istom danu da su obe nenormalno smrsale a da muzjak ne izlazi iz pecine koju je napravio ispod panja, ali imao sam mnogo puzeva tako da mislim da su oni krivci sto su propala oba mresta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

puzevi ne mogu nista da urade ancistrusovoj ikri nije to problem vlajko sigurno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklon ancistrus, sijamac, apistogram... m.vlacina Na poklon 2 Čet Mar 25, 2021 11:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus Vecha Razmena 0 Sub Mar 13, 2021 5:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License