Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 koja je bolja hrana za ribe? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u pet shop gde ja kupujem dobili su hranu za ribice susene musice.
dali je bolje da ribama dajem da jedu susene musice(bube) ili proteinsku hranu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 2:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 6:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Musice i bube nisu isto, a ni jedno ni drugo nisam video u prodaji kao hranu za ribice.
Verovatno mislis na susene larve komarca ili dafnije, susenjem se gubi dosta na hranjivosti, ali nisu lose kao dodatak ishrani.
Ishrana mora biti raznovrsna, lose je davati samo jednu vrstu hrane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nigrose, ima susena musica, samo je samlevena, evo imam je i ja, kostala je oko 250din a sadrzine oko duplo nego obicno pakovanje. Samo sto kao da je samlevena, znaci nemoze se prepoznati, ali srdi kao blesavo, imao sam i dafnije i larve komaraca, one tako ne smrde.
Ali moje ribice kad im dam tu hranu znaci nece ni da je pipnu, samo pljuju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa za tu susenu musicu sam ja pitao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa odgovor si dobio od mene, bar sto se tice kod mog akvarijuma, musice nece ribe ni da pipnu, dok proteinsku jedu, ali ako bacis previse, napravi ti se skrama na povrsini.
Sva dehidrirana ziva hrana tj. susena hrana ima daleko manje hranljivih vrednosti nego kad je ziva...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prepoznavanje ribe aqufini Afrički ciklidi 0 Pon Apr 01, 2024 12:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License