Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bolesna japankica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Hvlareta




Registrovan: 01 Nov 2010
Poruke: 2

PorukaPoslao: Pon Nov 01, 2010 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postovanje svim forumasima.

Sramim se sto prvom porukom odmah iznosim problem, ali mi je stalo do te male japankice.

Akvarijum je tu vec skoro godinu dana, pre par nedelja sam im stavio filter koji valja. Posto je komplet akvarijum pa je on imao nesto svoje ali to je bilo malo stavio sam novi filter potapajuci.

Da predjem na problem. Dva dana pre postavljanja filtera jedna od japanki dobila je na skrgama neke bele flekice. Nisu loptice koje vire i ostalo nego bas flekice, kao sto ljudi imaju pege, ali njene su bele.

Da napomenem, akvarijum ima 40 litara, filter je serin za akvarijume od 60l. ima sundjer i aktivni ugalj.

Smatram da slika govori vise od hiljadu reci tako da evo ga problem.

Image

Unapred sam Vam svima vama zahvalan za pomoc.

P.S. Ova se zove Sara Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 01, 2010 9:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bla,bla
Akvarista



Registrovan: 13 Okt 2010
Poruke: 76
Lokacija: Srbija/aleksinac

PorukaPoslao: Pon Nov 01, 2010 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je mozda ich zarazna bolest... koliko riba imas u akvarijumu???dali su tackice po celom telu ili samo na skrgama ako su na celom telu to je ich(ako su na skrgama to znaci da je polno zreo i da je muzijak)Koje je velicine japankica??? Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Uto Nov 02, 2010 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo se vidi, na slici, to je mužjak spreman za parenje. Nabavi mu neko dobru ženku koja nije zapekla i ako je litraža velika, biće i podmlatka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hehehe, Sara je postala decko Very Happy
Bas lepa ribica Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

MiMa987 ::
Hehehe, Sara je postala decko Very Happy
Bas lepa ribica Smile

XEXEXEXE smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje suze mi idu od smeha .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Hvlareta




Registrovan: 01 Nov 2010
Poruke: 2

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da da, Sara je od sada Sarac :DDD

Ma mali je akvarijum, 40l na 4 japanke i dve pande cistaca i neka dva pegavca cistaca komplikovano mi ime da ih pamtim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pegavci su verovatno ancitrusi, a bas je to mala litraza za sve te ribice Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neonka bolesna Stefans Bolest 3 Ned Sep 29, 2019 8:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesna zebrica, molim pomoć, početni... Angelared Bolest 1 Pon Jan 02, 2017 11:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesna kolisa braćela Bolest 5 Sub Sep 17, 2016 10:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Laetacare curviceps- bolesna letnjikovac Bolest 2 Pet Feb 19, 2016 3:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesna japanka nkol Bolest 9 Sub Jan 30, 2016 12:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License