Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sta sa podlogom? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rakam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Nov 2010
Poruke: 9
Lokacija: NIS

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 2:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zanima me dali moram kuvati ili sta vec zemlju za cvece pre stavljanja,nece li bez kuvanja ta zemlja biti pogna za bekterije,ili da se muti voda?Izvinite na pitanjima pocetnik sam .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 2:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 9:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zemlju za cvece stavis tako kako je kupis, tako barem ja radim. Preko mrezicu za komarce, preko svega toga kvarcni pesak. Mrezica ide da ne bi dolazilo do zamucivanja vode, podizanja podloge (zemlje).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
rakam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Nov 2010
Poruke: 9
Lokacija: NIS

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 9:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Sale,ranije sam koristio podloge od sljunka sitnije granulacije(iskuvan)i nisam nikada imao raskosno bilje ,nisam eksperimentisao sa zemljom pa me zato brinu bakterije a ranije nisu mogla da se nabave sve te hemije za prehranu koje vidim da sada postoje tako da sam na tom polju bas laik
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 9:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bacaj novac za hemiju, nikada nista niam stavljao! Ja ne kazem da je sve to lose, ali moze i bez toga. Ti si pocetnik, pokusaj prvo bez icega, videces da ide. Kasnije ako odes podaleko mozes se okusati i u svim tim hemijama Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
rakam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Nov 2010
Poruke: 9
Lokacija: NIS

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 10:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok -slusam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kum 1229
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2009
Poruke: 72
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 10:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takodje ti i ja dajem predlog da stavis zemlju za cvece,posto je koristim vec 3 godine i zadovoljan sam,jedin sto bi ti preporucio da u pocetku radis redovne izmene vode recimo svaki 3 dan 30-50% (ja radim svaki drugi 50% i nisam imao problema) nekih mesec dana da ne bi doslo do algi i sve ce biti ok. Znaci isperes je u par voda ako hoces i direktas u akvarijum ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa podlogom StefanPN Podloga 6 Sre Feb 12, 2020 7:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License