Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 I konacno uzeo Sera Florena Plant Foood Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
lazarcanecorso
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2010
Poruke: 111
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Jul 07, 2010 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wink salim se malo EMKA Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 07, 2010 6:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Pet Okt 15, 2010 12:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sera Florena Plant Food koliko to kosta?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Okt 15, 2010 1:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.aquarium.rs/ ... ovde se mozes raspitati o cenama i eventualnoj porudjbi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cuplinger
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2010
Poruke: 117
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam dobio neke tablete sera flore plus, pa da vas pitam jel je to isto, u uputstvu kaze tableta na 20l, a u radnji mi kazu tableta ispod korena biljke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 10:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahahahahahahahahaahahahhaahhaahahah
1 cm dnevno rastu biljke
Znam jedan jos bolji!!
Bili Muja i Haso, i sad isli oni tako u Pet Centar i kupovali florene serene i ostale jako korisne stvari. I sad ja ne znam kako je sve to bilo, ali su na kraju mnogo ispali smesni i jedan i drugi Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukoliko nabavljate prihranu za biljke, pre nego bilo šta platite, raspitajte se na više mesta. Sera Flore+ bi trebalo da služe za dugotrajnije obogaćivanje podloge, nikako za prihranu pod koren, za to bi trebalo da posluže
Florenette A.
Većina tih proizvoda je, kako obično kažemo-šećerna vodica. Ozbiljnih proizvođača u ovoj oblasti na domaćem tržištu nema u prodaji. DIY varijante daju mnogo bolje rezultate, sve potrebno može se nabaviti i ovde, a to će vas koštati dva do tri puta manje. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 12:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sera florena bas pomaze ja sam je uzeo pre 2 nedelje dodao samo jednu supenu kasiku i za sada sve raste na mesec dana cu da dodajem jel nema potrebe sedmicno raste nenormalno bilje . Very Happy prezadovoljan sam ja sam platio 200din 200ml sera florena .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
lazarcanecorso
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2010
Poruke: 111
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno ZEXM1994,bas mi je drago Very Happy!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Arcadia T5 Plant Pro Juwel Rooster Tražnja 0 Čet Mar 17, 2022 5:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde mogu klupiti arcandia plant-pro n... WoodyAllen Rasveta 0 Pon Jul 13, 2020 3:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Led sijalica plant Malina Rasveta 10 Sub Jul 11, 2020 2:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka I konacno akvarijum Tanjicak79 Akvarijumi 60 Pet Nov 01, 2019 9:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License